Diasfera Łódzka etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jana Kilińskiego, oferowane bezpośrednio przez

DUDA DEVELOPMENT

Łódź, Śródmieście, Katedralna, ul. Jana Kilińskiego 138

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2159 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Diasfera Łódzka etap II

2 zdjęcia

Diasfera Łódzka etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 9 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 245 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: dostępne na poziomie -1 oraz na piętrach

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Diasfera Łódzka to inwestycja zlokalizowana nieopodal ścisłego centrum, tuż przy malowniczym parku Źródliska i w bliskim sąsiedztwie Szkoły Filmowej oraz zabytkowej dzielnicy Księży Młyn. Inwestycja została podzielona na dwa etapy, które nawiązują kształtem do architektury łódzkiego śródmieścia - budynki stylizowane są na nowoczesną kamienicę.

W ramach pierwszego etapu, którego realizacja zakończyła się w marcu 2021 r., do użytku oddanych zostało 199 mieszkań. Kolejne 24 lokale powstały w ramach rozbudowy budynku warsztatowego, który znajduje się na terenie I etapu. Zgodnie z wytycznymi wojewódzkiego konserwatora zabytków budynek ten zachował swój industrialny charakter.

W II etapie znajdzie się 245 nowych mieszkań, o powierzchni od 25 do 150 m2. Parter budynku zajmą lokale handlowo-usługowe.

Inwestycja Diasfera Łódzka etap II znajduje się na Katedralnej, ul. Jana Kilińskiego 138 (0.9 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez DUDA DEVELOPMENT.

Inwestycja Diasfera Łódzka etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 245 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Diasfera Łódzka etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców DUDA DEVELOPMENT przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie dostępne na poziomie -1 oraz na piętrach.

Lokalizacja inwestycji

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Diasfera Łódzka etap II?

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Diasfera Łódzka etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1034 metrów od inwestycji Diasfera Łódzka etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Fabryczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Diasfera Łódzka etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Diasfera Łódzka etap II znajduje się 57 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w odległości 204 m, Wydział Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w odległości 248 m, Technikum nr 3 w odległości 288 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Diasfera Łódzka etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: LUX MED w odległości 165 m, Enel-med w odległości 238 m, Wojewódzkie Centrum Zdrowia Publicznego w odległości 503 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Diasfera Łódzka etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 111 m znajduje się Żabka, w odległości 215 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 241 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Diasfera Łódzka etap II w odległości 162 m znajduje się FitFabric, w odległości 328 m znajduje się boisko / kort, w odległości 341 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 21.06.2021
Data aktualizacji: 04.10.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: