Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 45,8 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez DUDA DEVELOPMENT

Cena: 343 125 zł

Rata kredytu wynosi 1540 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
46 m²
Pokoje
2
Piętro
6

Termin oddania

4 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:A2.M.57
Ceny mieszkań: 343 125 zł7 500 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:46 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:6 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne (82 miejsca).
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Diasfera, w której dostępnych jest jeszcze 27 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 46 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Diasfera na Katedralnej przy ul. Jana Kilińskiego (0.9 km od centrum Łodzi). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera DUDA DEVELOPMENT.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 199 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 88 o powierzchni od 32 do 96 m², w budynku jest 8 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Diasfera jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A2.M.57 znajduje się na 6 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper DUDA DEVELOPMENT przewidział: miejsca postojowe podziemne (82 miejsca).

Cena ofertowa mieszkania wynosi 343 125 zł (7 500 zł/m²).

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Diasfera, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 27 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Diasfera

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

W odległości 50 metrów od inwestycji Diasfera znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Piłsudskiego - Kilińskiego (0761).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Diasfera znajduje się 47 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi w odległości 350m, Publiczne Gimnazjum nr 32 w Łodzi w odległości 450m, Przedszkole Publiczne Sióstr Służebniczek NMP NP im. Edmunda Bojanowskiego w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się LIM. Centrum medyczne, w odległości 400 m znajduje się Oxygen. NZOZ, w odległości 550 m znajduje się Szpital św. Rodziny. NZOZ. Centrum Medyczne.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 450 m znajduje się par. Najświętszego Imienia Jezus, w odległości 550 m znajduje się Muzeum Przyrodnicze UŁ, w odległości 600 m znajduje się par. Matki Bożej Wspom. Wiernych.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Centrum Yogi s.c., w odległości 650 m znajduje się Alien. Klub Sztuk Walki, w odległości 800 m znajduje się Berserker's Team Poland. Sztuki walki.

Data publikacji: 05.06.2018

Data aktualizacji: 08.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie