Diasfera

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jana Kilińskiego, oferowane bezpośrednio przez DUDA DEVELOPMENT

Łódź, Śródmieście, Katedralna, ul. Jana Kilińskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 988 ofert w najbliższej okolicy!

Diasfera

22 zdjęcia

Diasfera
Diasfera
Diasfera
Diasfera

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do zapoznania się z informacją, jakie działania podejmujemy w związku z epidemią: https://dudadevelopment.pl/aktualnosci/722-bezpieczenstwo_na_pierwszym_miejscu_duda_development_podczas_epidemii_koronawirusa

O czym myślisz, kiedy myślisz o Łodzi? My myślimy o wspaniałym dziedzictwie kultury. O słynnych studiach filmowych i wszystkich tych filmach, w których Łódź „zagrała”. O Ziemi obiecanej Władysława Reymonta i o barwnych muralach na ścianach kamienic. O lokalnych festiwalach kulturalnych, modnych markach odzieżowych, koncertach i spektaklach. W otoczeniu budynku nie zabraknie zieleni: teren osiedla obsadzony będzie krzewami, drzewami i kwiatami. Fasada Diasfery nawiązuje swoim układem do tradycyjnych łódzkich kamienic, dzięki czemu świetnie komponuje się z okoliczną zabudową.

W Łodzi się dzieje: twórczy ferment widać tutaj na każdym kroku. Wystarczy się rozejrzeć. Chcemy być częścią tych zmian, dlatego przy ulicy Kilińskiego, w samym centrum miasta, tuż przy Szkole Filmowej i Centrum Przemysłów Kreatywnych OFF Piotrkowska, postawimy budynek, który idealnie wpisze się w miejską tkankę Łodzi i stanowić będzie jej znakomite uzupełnienie: Diasferę Łódzką.

Inwestycja Diasfera znajduje się na Katedralnej, ul. Jana Kilińskiego (0.9 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez DUDA DEVELOPMENT.

Inwestycja Diasfera została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 199 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Diasfera nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców DUDA DEVELOPMENT przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (82 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 199 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 254 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (82 miejsca).
Udogodnienia:
rowerownia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Diasfera zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta, ale kierowców na pewno zainteresuje informacja, że w budynku znajduje się parking podziemny.

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Diasfera?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Diasfera mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Diasfera znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kilińskiego - Piłsudskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Diasfera znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Diasfera znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Technikum Nr 3 w odległości 340 m, Publiczne Gimnazjum nr 32 w Łodzi w odległości 460 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Diasfera jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: LUX MED w odległości 170 m, Wojewódzkie Centrum Zdrowia Publicznego w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Diasfera składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Żabka, w odległości 230 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 320 m znajduje się Galeria Łódzka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Diasfera w odległości 160 m znajduje się FitFabric, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.06.2018
Data aktualizacji: 25.05.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: