Osiedle Przestrzenne

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDŚ Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Bielany House(1.2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wrocławski, Bielany Wrocławskie, ul. Kłodzka 8 (2.3 km od Wrocławia)
  Ceny od: 5 334 brutto/m2
  Bielany House
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 8
  Powierzchnia: 149 m2
  Liczba pokoi: 4
  Sanbet Development

Opis Inwestycji

Aktualnie w inwestycji Osiedle Przestrzenne pozostał na sprzedaż 1 nowy dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 268 metrów kwadratowych w cenie od 1 600 000 zł.Dostępne są domy o powierzchni od 268 m2 w cenie od 1 600 000 zł (1 dom/bliźniak trzykondygnacyjny) – możliwość wydzielenia pięciu niezależnych modułów mieszkalnych.Osiedle Przestrzenne to inwestycja , w ramach której zrealizowane zostanie łącznie 28 apartamentów jedno oraz dwukondygnacyjnych z ogrodami i garażamiProjekt realizowany na Bielanach Wrocławskich jest modelowym przykładem połączenia designu z praktycznymi rozwiązaniami w zakresie układów mieszkań. Budynki wykonywane będą w wysokim standardzie, najnowszych technologiach , z najwyższej jakości materiałów, co niezmiennie cechuje wszystkie realizowane przez DŚ DEVELOPMENT inwestycje.Podczas tworzenia projektu inwestycji OSIEDLE PRZESTRZENNE , główną ideą było zapewnienie naszym Klientom atrakcyjnych rozwiązań architektonicznych ,w pełni odpowiadających ich potrzebom. Realizowane w ramach I etapu apartamenty dwukondygnacyjne o łącznej powierzchni użytkowej 92,66m2 na parterze posiadają duże jasne salony z aneksem kuchennym , garaż oraz łazienkę, na piętrze natomiast znajdują się 3 ustawne sypialnie oraz łazienka.Wszystkie mieszkania posiadają własne ogrody. DŚ DEVELOPMENT dysponuje szeroką ofertę usług dodatkowych, które pozwalają nadać apartamentom standard o jakim marzą Nabywcy, wśród nich między innymi : ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja, elektrycznie sterowane rolety oraz brama garażowa, schody strychowe z dociepleniem, dodatkowe przyłącza wody w ogrodzie, trawniki z rolki.Dodatkowym atutem jest możliwość realizacji „pod klucz” zgodnej z wytycznymi przyszłych mieszkańców, tak aby każde z mieszkań nabrało wyjątkowego, indywidualnego charakteru zgodnego z preferencjami aranżacyjnymi Klientów.

Inwestycja Osiedle Przestrzenne znajduje się w Bielanach Wrocławskich, ul. Sosnowa (1.1 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera DŚ Development.

Inwestycja Osiedle Przestrzenne została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych domów w tym 1 domu typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Przestrzenne pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 268 metrów kwadratowych w cenie od 1 600 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DŚ Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 28 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Przestrzenne

Bielany Wrocławskie to wieś w Polsce położona w województwie dolnośląskim, w powiecie wrocławskim, w gminie Kobierzyce. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa wrocławskiego.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Przestrzenne mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Osiedle Przestrzenne znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bielany - Kościół.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przestrzenne znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bielanach wrocławskich w odległości 270 m, Przedszkole Samorządowe w Bielanach Wrocławskich w odległości 270 m, Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Przestrzenne jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ "Twój Lekarz" w odległości 110 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Przestrzenne składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Netto, w odległości 240 m znajduje się 소풍 (Sopung), w odległości 240 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przestrzenne w odległości 90 m znajduje się Fitness, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.09.2019

Data aktualizacji: 30.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie