Osiedle Przestrzenne

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez DŚ Development S.C.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 97 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Domy Ślęza(2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wrocławski, Ślęza, ul. Główna (1.7 km od Wrocławia)
  Domy Ślęza
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba domów: 9
  Powierzchnia: 109 m2
  Liczba pokoi: 4
  3 HOME

Opis Inwestycji

Osiedle Przestrzenne to inwestycja , w ramach której zrealizowane zostanie łącznie 28 apartamentów jedno oraz dwukondygnacyjnych z ogrodami i garażamiProjekt realizowany na Bielanach Wrocławskich jest modelowym przykładem połączenia designu z praktycznymi rozwiązaniami w zakresie układów mieszkań. Budynki wykonywane będą w wysokim standardzie, najnowszych technologiach , z najwyższej jakości materiałów, co niezmiennie cechuje wszystkie realizowane przez DŚ DEVELOPMENT inwestycje.Podczas tworzenia projektu inwestycji OSIEDLE PRZESTRZENNE , główną ideą było zapewnienie naszym Klientom atrakcyjnych rozwiązań architektonicznych ,w pełni odpowiadających ich potrzebom. Realizowane w ramach I etapu apartamenty dwukondygnacyjne o łącznej powierzchni użytkowej 92,66m2 na parterze posiadają duże jasne salony z aneksem kuchennym , garaż oraz łazienkę, na piętrze natomiast znajdują się 3 ustawne sypialnie oraz łazienka. W drugim etapie dostępne będą również apartamenty parterowe, które także stwarzają możliwość ciekawej aranżacji : 2 niezależne sypialnie, salon z aneksem kuchennym , garaż oraz łazienka o łącznej powierzchni 81m2.Wszystkie mieszkania posiadają własne ogrody. DŚ DEVELOPMENT dysponuje szeroką ofertę usług dodatkowych, które pozwalają nadać apartamentom standard o jakim marzą Nabywcy, wśród nich między innymi : ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja, elektrycznie sterowane rolety oraz brama garażowa, schody strychowe z dociepleniem, dodatkowe przyłącza wody w ogrodzie, trawniki z rolki.Dodatkowym atutem jest możliwość realizacji „pod klucz” zgodnej z wytycznymi przyszłych mieszkańców, tak aby każde z mieszkań nabrało wyjątkowego, indywidualnego charakteru zgodnego z preferencjami aranżacyjnymi Klientów.

Inwestycja Osiedle Przestrzenne znajduje się w Bielanach Wrocławskich, ul. Sosnowa (1.1 km od Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera DŚ Development S.C..

Inwestycja Osiedle Przestrzenne jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 28 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Przestrzenne pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 93 metrów kwadratowych w cenie od 549 999 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DŚ Development S.C. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 28 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Przestrzenne

Bielany Wrocławskie to wieś w Polsce położona w województwie dolnośląskim, w powiecie wrocławskim, w gminie Kobierzyce. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa wrocławskiego.

Komunikacja

W odległości 550 metrów od inwestycji Osiedle Przestrzenne znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Stacja PKP Bielany Wrocławskie.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przestrzenne znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny POGODNA CHATKA w odległości 50m, Przedszkole Samorządowe w Bielanach Wrocławskich w odległości 300m, Punkt Przedszkolny "Arkadia" w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 650 m znajduje się NZOZ "Twój Lekarz".

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 200 m znajduje się Rzymskokatolicka parafia pw. św. Andrzeja Apostoła, w odległości 250 m znajduje się Biblioteka Publiczna, w odległości 1200 m znajduje się Aleja Bielany.

Data publikacji: 13.09.2019

Data aktualizacji: 04.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie