Dom na sprzedaż 6 pokoi o powierzchni 179,3 m²

- Nowoczesne miejskie wille na warszawskiej Ochocie

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dream Houses Development Sp. z o.o.

Powierzchnia
179 m²
Pokoje
6
Piętra
3

Termin oddania

2 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:5
Ceny domów:
Liczba kondygnacji:3 poziomy.
Pokoje:6 pokoi.
Powierzchnia:179 m²
Powierzchnia działki:dom stoi na działce o powierzchni 309 m².
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:3 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:od 289 do 293 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:płatności skorelowane z harmonogramem budowy.
Warunki rezerwacji:możliwość rezerwacji domu przed zawarciem umowy deweloperskiej..
Zabezpieczenie środków:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Inwestycja:dom znajduje się w inwestycji Wille Szczęśliwice, w której dostępne są jeszcze 3 podobne oferty.

Opis oferty

Nowy 6 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 179 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Wille Szczęśliwice przy ulicy na Szczęśliwicach, ul. Włodarzewska / ul. Zadumana (5.3 km od centrum Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Dream Houses Development Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 8 nowych domów w tym 8 domów typu dom szeregowy. Inwestycja Wille Szczęśliwice jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy dom nr 5 znajduje się na działce o powierzchni 309 m², nie posiada podpiwniczenia oraz ma garaż 1 stanowiskowy. W domu znajduje się 6 pokoi, kuchnia jest Otwarta, 3 łazienki. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dream Houses Development Sp. z o.o. przewidział również: miejsca postojowe naziemne.

"Wille Szczęśliwice" to zespół nowoczesnych segmentów na zamkniętym osiedlu przy ul. Zadumanej na Ochocie, w otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej. Każdy z 8 segmentów o powierzchni od 179 m2 do 251 m2 posiada wydzieloną działkę lub duży ogródek, garaż 1- lub 2-stanowiskowy oraz dodatkowe 1 lub 2 miejsca postojowe na zewnątrz, a także duży taras na ostatniej kondygnacji. Układ architektoniczny przewiduje m.in przestronną, dobrze doświetloną część dzienną, duże sypialnie i funkcjonalne pomieszczenia pomocnicze. Ceny segmentów w inwestycji "Wille Szczęśliwice" rozpoczynają się od 1 829 000 zł brutto.Dodatkowo, na życzenie Klientów wdrażamy indywidualne zmiany lokatorskie już na etapie budowy, służymy wsparciem doświadczonego doradcy finansowego oraz polecamy sprawdzonych wykonawców prac wykończeniowych.Domy są bezczynszowe.

Dom znajduje się w inwestycji Wille Szczęśliwice, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 3 podobne nowe domy.

Lokalizacja inwestycji Wille Szczęśliwice

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

W odległości 200 metrów od inwestycji Wille Szczęśliwice znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny PKP WKD AL.JEROZOLIMSKIE 03.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Wille Szczęśliwice znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Wróbelek Elemelek w odległości 250m, Przedszkole Niepubliczne Motylek II w odległości 300m, Malucholandia w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Żółciak-Siwińska Agnieszka. Radioterapia, w odległości 350 m znajduje się CM LUX MED, w odległości 350 m znajduje się Styl Optyk. Ćwik A..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 850 m znajduje się Cinema City Janki, w odległości 1100 m znajduje się Lucid Elite Club, w odległości 1300 m znajduje się Krakowski Teatr Faktu.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 550 m znajduje się Global Fitness, w odległości 800 m znajduje się Gravitan Health and Sport Clubs, w odległości 850 m znajduje się Park Szczęśliwicki.

Data publikacji: 25.02.2019

Data aktualizacji: 30.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie