Kamienica Park

5 zdjęć

Kamienica Park

Termin oddania

3 kw. 2023

Ilość pokoi

3 pokoje

Metraż

59,86 m²

Piętro

Parter

Wysokość pomieszczeń

od 260 do 280 cm wysokości

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

19

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne

Komórki lokatorskie

dostępne

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Udogodnienia

winda

Przyroda

informacja u dewelopera

Charaktersytyka energetyczna nieruchomości

informacja u dewelopera

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Autobusowy - 160 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 sklep

W bezpośredniej okolicy Kamienica Park znajdują się sklepy spożywcze, restauracje, kawiarnie, szkoła podstawowa z boiskiem, przedszkola, żłobek, plac zabaw, kościół, siłownia, mechanicy samochodowi, paczkomat, bankomat, poczta, apteka oraz gabinety lekarskie. Miejsce to jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta, autostradą A4, drogą ekspresową S19 oraz międzynarodowym portem lotniczym Rzeszów-Jasionka, do którego dojedziemy w zaledwie 20 minut. Dzięki temu Kamienica Park to idealne miejsce do zamieszkania, z dala od zgiełku i dużego ruchu.

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce będące stolica województwa podkarpackiego. Położony jest na Podgórzu Rzeszowskim. W skład Rzeszowa wchodzi kilkadziesiąt osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 Maja. W Rzeszowie jest też kilka wieżowców – w 2014 roku oddano do użytku 18-piętrowy apartamentowiec Capital Towers, a w 2015 r. SkyRes Warszawska, 14-piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduje się także rezerwat przyrody Lisia Góra położony nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W mieście znajduje się również wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych, m.in. Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1 pokój
  • 2 pokoje
  • 3 pokoje
  • 4 pokoje
  • 5 pokoi i więcej

Opis oferty

Przedmiotem ogłoszenia jest 3-pokojowe mieszkanie z przyległym ogrodem zielonym o pow. 57,87 m² i tarasem o pow. 4,90 m² położone na parterze w inwestycji Kamienica Park. To bardzo ustawna nieruchomość o powierzchni 56,86 m². W cenie komórka lokatorska!

Wysoki standard wykończenia oraz wyjątkowa lokalizacja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu.

CENA DO NEGOCJACJI!

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 59,9 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Kamienica Park w Rzeszowie, ul. Powstańców Śląskich (6.1 km od centrum Rzeszowa).

Inwestycja jest realizowana przez Domres Sp. z o.o.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 27 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 14 ofert o powierzchni od 46 do 75 m².

W budynku są 3 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Kamienica Park jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 19 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców Domres Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Kamienica Park to nowoczesne mieszkania położone w cichej i zielonej okolicy na terenie zabytkowego zespołu dworsko-parkowego w Rzeszowie-Słocinie, tuż przy Parku im. Władysława Szafera.

Wyjątkowa lokalizacja oraz wpisujący się w otoczenie budynek pozwolą na nowo rozbudzić charakter tego miejsca i niejako przenieść się w czasie do jego XIX-wiecznej świetności.

Kamienica Park to 3-kondygnacyjny budynek z windami, garażem podziemnym i punktem ładowania samochodów elektrycznych oferujący 27 mieszkań o powierzchni od 26,51 m² do 74,50 m² wraz z komórkami lokatorskimi.

Ponadto dysponujemy przynależnymi do miejsc postojowych dodatkowymi pomieszczeniami użytkowymi o pow. od 4,08 do 4,15 m², które mogą być przeznaczone na składowanie rowerów czy opon.

Mieszkania posiadają ogrody zielone, tarasy, loggie oraz balkony. Teren otoczony jest chronioną zielenią, a okolica – bardzo cicha i spokojna. Czyni to z Kamienica Park jedyne tego typu miejsce w Rzeszowie.

W bezpośredniej okolicy Kamienica Park znajdują się sklepy spożywcze, restauracje, kawiarnie, szkoła podstawowa z boiskiem, przedszkola, żłobek, plac zabaw, kościół, siłownia, mechanicy samochodowi, paczkomat, bankomat, poczta, apteka oraz gabinety lekarskie.

Miejsce to jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta, autostradą A4, drogą ekspresową S19 oraz międzynarodowym portem lotniczym Rzeszów-Jasionka, do którego dojedziemy w zaledwie 20 minut. Dzięki temu Kamienica Park to idealne miejsce do zamieszkania, z dala od zgiełku i dużego ruchu.

CENY DO NEGOCJACJI!

Przewidywany termin realizacji inwestycji: III kwartał 2023 r.

Harmonogram płatności ustalany indywidualnie z Klientem.

Największe atuty inwestycji:

• niska zabudowa (3 kondygnacje)

• wyjątkowy design budynku (m.in. piaskowiec na elewacji, granitowe schody i posadzki w częściach wspólnych, przeszklone szyby windowe)

• wysoki standard wykończenia (m.in. grzejniki kanałowe, drzwi tarasowe/balkonowe przesuwne, okna kolankowe na poddaszu)

• bardzo dobre doświetlenie i wyciszenie mieszkań

• ogrody zielone, tarasy, loggie oraz balkony

• windy

• garaż podziemny z punktem ładowania samochodów elektrycznych

• komórki lokatorskie o pow. nawet 11,05 m²

• dodatkowe pomieszczenia o pow. od 4,08 do 4,15 m² przynależne do miejsca postojowego.

• cicha, spokojna i zielona okolica

• po sąsiedzku rozległy park

• w bezpośredniej okolicy sklepy spożywcze, restauracje, kawiarnie, szkoła podstawowa z boiskiem, przedszkola, żłobek, plac zabaw, kościół, siłownia, mechanicy samochodowi, paczkomat, bankomat, poczta, apteka oraz gabinety lekarskie

• doskonała komunikacja samochodowa i autobusowa, z dużą ilością przystanków autobusowych

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Kamienica Park, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 12 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 20.01.2023
Data aktualizacji: 05.06.2023

Inwestycje w pobliżu w Rzeszowie

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: