Osiedle domów jednorodzinnych ul. Niska

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDombud S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 23 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Katowice Słonecznikowa(1.3 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Słonecznikowa (9.1 km od centrum Katowic)
  Ceny od: 5 440 brutto/m2
  Katowice Słonecznikowa
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 14
  Powierzchnia: 99 - 100 m2
  Liczba pokoi: 4
  P.B.O. Trojan Sp. z o.o.
 • Mieszkania KatoVice(1.5 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Karola Stabika (8.6 km od centrum Katowic)
  Ceny od: 5 501 brutto/m2
  Mieszkania KatoVice
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba domów: 9
  Powierzchnia: 84 - 101 m2
  Liczba pokoi: 5
  Blockhaus Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Kameralne osiedle 14 domów jednorodzinnych o powierzchni 117m2 każdy. Domy posiadają garaże. Lokalizacja jest cicha i spokojna zapewniająca po pracy wypoczynek mieszkańcom osiedla. Uniwersalny metraż domów, umiarkowane ceny powodują, iż oferta skierowana jest do szerokiego kręgu odbiorców. Ceny domów zaczynają się od 448 tys. zł (3807 zł/m2). Oferujemy miłą profesjonalną obsługę, pomoc w uzyskaniu kredytu.Bezpieczna transakcja- zwracamy wpłacony zadatek w przypadku gdy bank nie udzieli Ci kredytu.LokalizacjaDojazd:- dojazd do: Centrum – 6,5km- dojazd do Autostrady A4- 7kmKomunikacja miejska- linia nr 11 ( Czeladź-Katowice Centrum, Brynów, Ochojec, Piotrowice) – 400m- dworzec PKP Katowice Podlesie- 2,8 kmRekreacja i wypoczynek- Centrum sportowe -1,8 km- Kąpielisko Rolna - 5,4 kmEdukacja- Przedszkole Miejskie nr 43 – 1,5km- Szkoła podstawowa nr 32 - 1,5 km- Technikum nr 18- 1,1 km- Gimnazjum nr 20 – 1,2 km- Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa – 1,6 km- AWF – 6,5 kmCentra Handlowe- Piotr i Paweł -1,4 km- Lidl– 2,2 km

Inwestycja Osiedle domów jednorodzinnych ul. Niska znajduje się w Zespole Dzielnic Południowych, ul. Niska (7.9 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez dewelopera Dombud S.A..

Inwestycja Osiedle domów jednorodzinnych ul. Niska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych domów w tym 13 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle domów jednorodzinnych ul. Niska pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dombud S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 14 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle domów jednorodzinnych ul. Niska

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle domów jednorodzinnych ul. Niska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Osiedle domów jednorodzinnych ul. Niska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piotrowice Wojska Polskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle domów jednorodzinnych ul. Niska znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Miejskie Przedszkole Nr 81 w odległości 390 m, Ośrodek Szkolenia Specjalistycznego DELTA w odległości 560 m.

Data publikacji: 10.01.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie