Inwestycja przy ul. Korczaka (II etap)

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDombud S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 23 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

II ETAP budowy osiedla przy ul. Korczaka składa się z 8 czterokondygnacyjnych budynków po 12 mieszkań każdy (mieszkania o pow 40 do 62m2), z dwóch budynków po 8 mieszkań (mieszkania o pow. 42 do 77m2) oraz 1 budynku z mieszkaniami o mniejszych powierzchniach (37 do 47 m2). Osiedle zlokalizowane jest w północno-wschodniej części Katowic. Dojazd do centrum ( samochodem ok. 10 min) jak też wyjazd w kierunku Warszawa, Kraków jest bardzo dobry. W bezpośrednim otoczeniu są niezabudowane tereny zielone dające możliwość wypoczynku poprzez długie spacery czy też wycieczki rowerowe. Niedaleko jest również do sieci centrów handlowych. Mieszkania oddawane są w stanie deweloperskim a na życzenie pod klucz. Oferujemy miłą profesjonalną obsługę , pomoc w uzyskaniu kredytu.Bezpieczna transakcja- zwracamy wpłacony zadatek w przypadku gdy bank nie udzieli Ci kredytu.Lokalizacja:Dojazd- dojazd do centrum Katowic i Sosnowca poprzez Aleję Roździeńskiego- dojazd do autostrady A4 – 7 km.Komunikacja miejska- nr 70 Trasa ( Dąbrówka – Bogucice – Koszutka – Centrum – Witosa).Rekreacja i wypoczynek- inwestycja zlokalizowana wokół zielonych terenów i tras rowerowych, w odległości od 1 do 3 km znajdują się stawy Borki, Morawy i Hubertus- Park Kresowy wraz z Egzotarium – 3.4 km.Edukacja- Szkoła podstawowa nr 45 - 1km- Gimnazjum nr 13 – 2 km- Gimnazjum nr 11 – 2,2 km- Zespół Szkół Handlowych – 2 km- Uniwersytet Ślaski – 5,7 km- Uniwersytet Ekonomiczny – 5,5 km.Centra handlowe- Centrum Sosnowiec – 2,6 km- Ikea- 4 km- Carrefour - 4km- Castorama – 4 km.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Korczaka (II etap) znajduje się w Zespole Dzielnic Wschodnich, ul. Korczaka (4.6 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez dewelopera Dombud S.A..

Inwestycja Inwestycja przy ul. Korczaka (II etap) została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Korczaka (II etap) pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dombud S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (244 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 8 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (244 miejsca): bezpłatne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Inwestycja przy ul. Korczaka (II etap)

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Korczaka (II etap) mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Korczaka (II etap) znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Borki Korczaka.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Korczaka (II etap) składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 460 m znajduje się Nowosam-Roździeń.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Korczaka (II etap) w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie