Apartamenty Barbary

Mieszkania na sprzedaż ul. Barbary, oferowane bezpośrednio przez

Dombud S.A.

Katowice, Zespół Dzielnic Zachodnich, ul. Barbary

Ceny od: 8 231 zł/m2
Apartamenty Barbary

1 zdjęcie

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

86/m2

Przedział pokoi

4

Kondygnacje

5 - 6

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (1)

od 8 231 zł/m2

Pokoje

Piętra

Metraż

Stacja kolejowa - Katowice - 1040 m

Przystanek Tramwajowy - 340 m

Przystanek Autobusowy - 300 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

25 placówek medycznych, 28 placówek edukacyjnych, 34 kawiarnie i restauracje, 33 sklepy, 25 obiektów sportowych, 13 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 7 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 80 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępny jest 1 mieszkanie

Powierzchnie mieszkań:

86 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

  • kształtują się na poziomie 705 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 8 231 zł/m².

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowoczesne apartamenty i mieszkania w centrum Katowic. W strategicznej lokalizacji, przy ul. Barbary w Katowicach, na swoich właścicieli czeka ponad 80 mieszkań, znajdujących się w 5-kondygnacyjnym budynku A oraz sąsiadującym z nim 6-kondygnacyjnym budynku B.

W budynku A do wyboru pozostaje 28 mieszkań 2-, 3- i 4- pokojowych o pow. od 34 do 85 m2 z balkonami lub tarasami. W budynku B przygotowano 54 mieszkania 2- i 3-pokojowe, przestronne apartamenty 4- i 5-pokojowe o pow. nawet 150 m2 oraz zielony taras. Na zmotoryzowanych mieszkańców czekają miejsca postojowe w garażach podziemnych oraz na zewnątrz budynków.

Apartamenty Barbary posiadają ogrody zimowe, co zwiększa powierzchnię użytkową mieszkań i pozwala cieszyć się urokiem natury przez cały rok. Do każdego mieszkania przynależy prywatny balkon lub taras oraz komórka lokatorska. Oba budynki zostały wzniesione na płycie fundamentowej (poza obszarem oddziaływania górniczego) i są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Windy obsługują wszystkie kondygnacje. Ogrzewanie z sieci miejskiej zapewnia wysoki komfort cieplny przy relatywnie niskich kosztach.

Inwestycja Apartamenty Barbary znajduje się w Zespole Dzielnic Zachodnich, ul. Barbary (2 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez Dombud S.A.

Inwestycja Apartamenty Barbary została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 80 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Barbary w sprzedaży jest 1 nowe mieszkanie o powierzchni 86 metrów kwadratowych , w cenie od 8 231 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Dombud S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja jest kluczową zaletą Apartamentów Barbary. Apartamentowce znajdują się przy ul. Barbary w Katowicach (Śródmieście) – w spokojnej, ale doskonale skomunikowanej okolicy, stanowiąc idealne miejsce do mieszkania dla osób pracujących w centrum Katowic oraz w innych, śląskich miastach. W kilka minut można dostać się stąd na ul. Mikołowską lub autostradę A4. W najbliższej okolicy znajdują się m.in. Park Kościuszki, Galeria Katowicka z dworcem PKP, Urząd Miasta, szkoły i przedszkola, sklepy, przychodnie, sądy i wiele innych, ważnych w codziennym życiu miejsc.

Katowice to miasto w województwie śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców ponad 300 tys. osób. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice pogrupowane w zespoły dzielnic: zespół północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z kilkunastoma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Barbary?

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Barbary mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1040 metrów od inwestycji Apartamenty Barbary znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Katowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Barbary znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Barbary znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w odległości 70 m, Miejskie Przedszkole Nr 3 w odległości 130 m, przedszkole w odległości 140 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Barbary jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Katowicach im. sierżanta Grzegorza Załogi w odległości 120 m, MED-VOX w odległości 220 m, Prodenta Clinic w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Barbary składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Piekarnia - ciastkarnia Bąk, w odległości 250 m znajduje się Lewiatan, w odległości 260 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Barbary w odległości 140 m znajduje się boisko / kort, w odległości 170 m znajduje się boisko / kort, w odległości 200 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 19.10.2022
Data aktualizacji: 08.08.2023
Dombud S.A. logo

Dombud S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Drzymały 15, 40-059 Katowice

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

  • Poniedziałek: 07:00 - 15:00
  • Wtorek: 07:00 - 15:00
  • Środa: 07:00 - 15:00
  • Czwartek: 07:00 - 15:00
  • Piątek: 07:00 - 15:00

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: