Apartament na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 41,7 m²

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Domar Development

Cena: 390 065 zł brutto

Rata kredytu wynosi 1751 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
42 m²
Pokoje
2
Piętro
2

Termin oddania

4 kw. 2020

Zobacz rzut

Rekomendowane pod inwestycje

Apartamenty wakacyjne znajdujące się w inwestycji IzerSKI RESORT są przeznaczone pod zakup inwestycyjny z możliwością generowania przychodów z wynajmu lub dla ludzi poszukujących tak zwanego „drugiego domu” do wypoczynku. Oferty w tej inwestycji nie mają gwarantowanej stopy zwortu.

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:A.02.03
Ceny apartamentów (brutto): 390 065 zł9 363 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:42 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:loggia o powierzchni 8 m².
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:2 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski,wykończenie pod klucz.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:apartament znajduje się w inwestycji IzerSKI RESORT, w której dostępnych jest jeszcze 40 podobnych ofert.

Opis oferty

IzerSKI RESORT

Nowy 2 pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 42 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej IzerSKI RESORT przy ulicy w Świeradowie Zdroju, ul. Jana Kilińskiego 2 (19.5 km od Jeleniej Góry). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Domar Development.

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 67 nowe apartamenty, na sprzedaż pozostaje 67 o powierzchni od 34 do 88 m², w budynkach są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 podziemna. Inwestycja IzerSKI RESORT jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy apartament o oznaczeniu A.02.03 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W apartamencie znajdują się 2 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Domar Development przewidział: miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa apartamentu wynosi 390 065 zł (9 363 zł/m²).

Wyobraź sobie urokliwe miasteczko z wyjątkowym mikroklimatem otoczone fascynującą przyrodą. Brzmi pięknie, prawda? A co powiedziałbyś na piękne mieszkania w inwestycji IzerSKI RESORT – pięknym obiekcie, położonym u stóp malowniczej góry Świeradowiec?IzerSKI RESORT to starannie zaprojektowany kompleks mieszkalny o wysokim potencjalne inwestycyjnym. To idealne miejsce do aktywnego wypoczynku, położone na obszarze niezwykłego uzdrowiska w Górach Izerskich – Świeradowa Zdroju.Obiekt harmonijnie łączy nowoczesną, funkcjonalną architekturę z urokiem otaczającego górskiego krajobrazu, idealnie wpisując się w malowniczą strukturę tej turystyczno-kuracyjnej miejscowości. Efekt integracji z otoczeniem osiągnięto dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów wykończeniowych takich jak drewno na elewacji, szkło i metal stanowiące wykończenie przestronnych tarasów oraz łupek zwieńczający poszycie dachu.Domar Development uruchomił sprzedaż tej wyjątkowej inwestycji, której budowa już się rozpoczęła a jej zakończenie planowane jest na wrzesień 2020 roku. Lokalizacja inwestycji nie jest przypadkowa – IzerSKI RESORT będzie znajdować się w sercu planowanego kompleksu narciarskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie wyciągu gondolowego na Górę Świeradowiec, a także niespełna 500 metrów od planowanej atrakcji turystycznej – SKY WALK.W ofercie znajdą się mieszkania dwu-, trzy- oraz cztero-pokojowe o metrażach 33 – 88m2, z aneksami kuchennymi, łazienkami oraz ogródkami na parterze lub przestronnymi antresolami czy tarasami na wyższych kondygnacjach.Jak piękne są to mieszkania możecie zobaczyć na wizualizacjach. Co ważne, wykorzystaliśmy w nich meble i wyposażenie wnętrz z Galerii Wnętrz Domar. Zainspirujcie się i popatrzcie, jak pięknie prezentują się we wnętrzach. I tak się tworzy mieszkanie idealne: piękne otoczenie, świetnie zaprojektowana przestrzeń a wszystko uzupełnione wyposażeniem z oferty naszych najemców…Więcej informacji na: www.izerskiresort.pl

Apartament znajduje się w inwestycji IzerSKI RESORT, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 40 podobnych nowych apartamentów.

Lokalizacja inwestycji IzerSKI RESORT

Województwo dolnośląskie, jedno z 16 województw ze stolicą we Wrocławiu. Zostało utworzone w 1999 roku z ziem poprzednich województw wrocławskiego, legnickiego, jeleniogórskiego, wałbrzyskiego i części leszczyńskiego oraz kaliskiego. Województwo to jest położone na południowym zachodzie kraju, obejmując znaczną część historycznego Śląska (Dolny Śląsk) i wschodnie Łużyce Górne.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji IzerSKI RESORT znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE w odległości 800m.

Data publikacji: 27.05.2019

Data aktualizacji: 27.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie