Żoliborz Artystyczny

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dom Development S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Żoliborz Artystyczny dostępnych jest 13 ofert

RzutNumerMetrażPiętroCena (netto)
XI.B.5 113 m2Parter
XI.B.6 123 m2Parter
XI.B.7 147 m2Parter
XI.B.8 45 m2Parter
XII.C.3 98 m2Parter
XII.C.4 95 m2Parter
XII.C.5 89 m2Parter
XII.C.6 137 m2Parter
XII.C.7 101 m2Parter
XII.C.8 38 m2Parter
XII.C.9 158 m2Parter
XII.C.10 82 m2Parter
XII.C.11 48 m2Parter

Zobacz inne etapy inwestycji Żoliborz Artystyczny

Opis Inwestycji

Żoliborz Artystyczny

Żoliborz to miejsce niezwykłe, idealnie łączące w sobie urok kameralnego miasteczka i nowoczesnej metropolii. Wraz z biegiem czasu i rozwojem dzielnicy staje się niepowtarzalną przestrzenią, z tętniącymi życiem kawiarniami, muzeami, miejscami spotkań dla młodszych i starszych mieszkańców.To właśnie w tym miejscu Dom Development S.A. buduje wyjątkowe osiedle – Żoliborz Artystyczny! Bezpośrednią inspiracją do stworzenia tej nowej części Żoliborza była niepowtarzalna historia jej mieszkańców, którzy stali się patronami kolonii, placów i ulic tego szczególnego projektu. Dwa murale zdobiące osiedle zostały zaprojektowane przez Piotra Młodożeńca. W ten sposób powstał unikatowy koncept urbanistyczny, kontynuujący najlepsze wzory rozwoju międzywojennego Żoliborza.Osiedle Żoliborz Artystyczny to inwestycja składająca się docelowo z ośmiu kolonii. W samym jej centrum, przy placu imienia Czesława Niemena, zaprojektowaliśmy siedmiopiętrową dominantę, której wyjątkowość podkreśla przejrzysta tafla wody. Budynek stanowi zamknięcie planowanej Osi Rydygiera. Na placu przewidzieliśmy nowoczesną fontannę, która tworzy klimat miejskiej przestrzeni. Całość zaplanowaliśmy jako kontynuację głównych założeń przyświecających projektantom pozostałych części Żoliborza, tj. tworzenie przyjaznych kolonii, placów i ulic. Jednocześnie położyliśmy nacisk na nowoczesność i integralność osiedla. Łącząc estetykę i funkcjonalność, pamiętaliśmy też o wymiarze społecznym tej wyjątkowej inwestycji. Żoliborz Artystyczny to miejsce dostępne dla wszystkich mieszkańców Warszawy, z zakładanymi na jego terenie kawiarniami i strefami odpoczynku. Dużo zieleni oraz niska, pięciopiętrowa zabudowa, pozwalają na stworzenie idealnej przestrzeni integrującej mieszkańców Warszawy.

Inwestycja Żoliborz Artystyczny znajduje się na Sadach Żoliborskich, ul. Powązkowska 7 (4.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Inwestycja Żoliborz Artystyczny została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Żoliborz Artystyczny pozostało na sprzedaż 13 lokali użytkowych o powierzchniach od 38 do 158 metrów kwadratowych.

Deweloper Dom Development S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 13 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: podziemny parking dostępny również dla gości.
  • miejsca postojowe naziemne: dla gości.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 13 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 38 do 158 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Żoliborz Artystyczny

Najmniejsza wśród warszawskich dzielnic znajduje się nad samą Wisłą, w lewobrzeżnej części miasta i słynie z piękna willowej zabudowy harmonijnie wkomponowanej w zieleń parków i ogrodów, stąd nazwa Żoliborz, czyli „piękny brzeg” (joli bord). Żoliborz to miejsce kameralne i pełne uroku – na jedną osobę przypada 50 m2 zieleni, a zarazem dzielnica ekskluzywna, w której mieszkały niegdyś elity intelektualne. Oprócz willi, występuje tutaj niska zabudowa wielorodzinna, a w postindustrialnej części powstają nowe osiedla mieszkaniowe. Wysokie bloki znajdują się jedynie na Marymoncie. Do najpiękniejszych zakątków należy miasto-ogród Żoliborz Oficerski, ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, a ważnym miejscem pamięci – Cmentarz na Powązkach. Osadzona na piaszczystej skarpie plaża z Boogaloo Beach Barem to popularna strefa rekreacyjna. Atutem Żoliborza jest niewielka odległość do centrum, gdzie w kilka minut można dojechać autobusem, tramwajem lub metrem.

Komunikacja

Niektóre arterie Żoliborza stanowią fragmenty dróg krajowych: ul. Wybrzeże Gdańskie i Al. Armii Krajowej oraz dróg wojewódzkich: Al. Jana Pawła, ul. Popiełuszki i ul. Słowackiego. Znajdują się tutaj trzy place: Wilsona, Grunwaldzki i Inwalidów. Sprawnie działa komunikacja miejska: metro, SKM, tramwaje, autobusy.

W odległości 250 metrów od inwestycji Żoliborz Artystyczny znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny DUCHNICKA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Żoliborz Artystyczny znajduje się 71 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wyższa Szkoła Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia w odległości 850m, Gimnazjum nr 54 im. Adama Kazimierza ks. Czartoryskiego w odległości 850m, Lxiv Liceum Ogólnokształcące W Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 18 w odległości 850m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się ODENT Centrum Ortodoncji i Implantologii, w odległości 350 m znajduje się RehaMir Rehabilitacja, w odległości 600 m znajduje się Gabinet Psychiatryczno-Psychoterapeutyczny EGO.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 650 m znajduje się Kościół Świętego Jozafata, w odległości 800 m znajduje się Galeria Spokojna, w odległości 800 m znajduje się Galeria Akademii Sztuk Pięknych.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 550 m znajduje się C.W.K.S. Legia Warszawa Sekcja Jeździecka Skoków, w odległości 750 m znajduje się Your Place Centrum Zdrowia i Urody, w odległości 800 m znajduje się Skwer Woody'ego Allena.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 18.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie