Wille Taneczna 2

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dom Development S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Wille Taneczna 2 dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
4
96 m2
1
4
92 m2
1

Opis Inwestycji

Wille Taneczna 2

Osiedle Wille Taneczna położone jest na warszawskim Ursynowie, w najbardziej zielonej i zacisznej części dzielnicy. Bezpośrednie sąsiedztwo osiedla stanowią malownicze tereny Kanału Grabowskiego i Jeziora Grabowskiego, tworzące chroniony korytarz ekologiczny, a pobliski park Romana Kozłowskiego, Kopa Cwila i Jurajski Plac Zabaw to idealne tereny do relaksu wśród zieleni. Inwestycja składa się z ośmiu kameralnych dwupiętrowych budynków wielorodzinnych z jedną kondygnacją podziemną, którą zajmują miejsca postojowe. Modernistyczną stylistykę i minimalistyczną formę podkreślą tu duże tafle szkła w przestrzeni klatek schodowych oraz stonowana kolorystyka elewacji.

Inwestycja Wille Taneczna 2 znajduje się na Grabowie, ul. Taneczna 61 (9.1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Inwestycja Wille Taneczna 2 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 81 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wille Taneczna 2 pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 92 do 96 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 92 do 96 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Development S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 81 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 92 do 96 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wille Taneczna 2

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

W odległości 300 metrów od inwestycji Wille Taneczna 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny GRABÓW 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Wille Taneczna 2 znajduje się 38 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 100 w Warszawie w odległości 200m, Przedszkole nr 159 w odległości 250m, Montessori Polska Sp z o.o. w odległości 350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Myszka-Nawrocka M., lek. stomatolog. Gabinet, w odległości 300 m znajduje się Zielony Ursynów NZOZ, w odległości 300 m znajduje się Przychodnia Grabów.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 150 m znajduje się Kościół Św. Zofii Barat, w odległości 150 m znajduje się Kościół Św. Zofii Barat, w odległości 450 m znajduje się Galeria sztuki Galerie D'Art.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 700 m znajduje się Calypso Warszawa Ursynów, w odległości 800 m znajduje się Imieliński Park Krajobrazowy Jeziorko Imielińskie), w odległości 950 m znajduje się Body Clinique.

Data publikacji: 19.03.2019

Data aktualizacji: 13.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie