Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 42,3 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dom Development S.A.

Powierzchnia
42 m²
Pokoje
2
Piętro
3

Termin oddania

4 kw. 2019

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:A.38
Ceny mieszkań:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:42 m²
Realizacja nieruchomościoddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 2 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:260 cm wysokości.
Piętro:3 piętro
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Studio Arte, w której dostępne są jeszcze 2 podobne oferty.

Opis oferty

Studio Arte

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 42 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Studio Arte przy ulicy na Nadodrzu, ul. Ptasia 16 (1.6 km od centrum Wrocławia). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 51 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostają 3 o powierzchni 42 m², w budynku jest 5 kondygnacji naziemnych. Inwestycja Studio Arte jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A.38 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 260 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Deweloper Dom Development S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

W ramach nowej inwestycji Studio Arte powstanie 4-piętrowy, kameralny, a zarazem stylowy budynek z wysokimi oknami, typu porte-fenêtre i wejściem zdobionym artystycznymi wzorami. Znajdzie się w nim 51 mieszkań (od 27 do 52 mkw.) oraz 1 lokal usługowy, usytuowany na parterze. Dzięki przyjętym rozwiązaniom architektonicznym mieszkania są funkcjonalne, a duże okna zapewniają dobre doświetlenie.Studio Arte:- Projekt architektoniczny autorstwa renomowanej pracowni MPP Maćków- Części wspólne wzbogacone o op-artowe elementy artystyczne autorstwa Jarosława Flicińskiego- Kompaktowe mieszkania 1 oraz 2 pokojowe- Rowerownia

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Studio Arte, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 2 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji Studio Arte

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W sezonie letnim po Odrze przepływa również tramwaj wodny.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

W odległości 500 metrów od inwestycji Studio Arte znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Wrocław Nadodrze.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Studio Arte znajdują się 54 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące Nr III w odległości 200m, Przedszkole Nr 97 w odległości 250m, Gimnazjum nr 4 w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Apteka św. Łukasza, w odległości 250 m znajduje się Mieszczańska. Apteka. Calińska J., mgr, w odległości 350 m znajduje się Pomorska. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 200 m znajduje się Św. Bonifacego, w odległości 400 m znajduje się MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA NR 25, w odległości 500 m znajduje się MEDIA PRO ARTE ACADEMIA.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Barbara. Aerobik, kosmetyka, masaże, w odległości 450 m znajduje się Bodyfit. Studio rekreacyjne. Popowicz T., w odległości 500 m znajduje się WKS Śląsk Wrocław. Sekcja koszykówki.

Data publikacji: 26.03.2018

Data aktualizacji: 23.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie