Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 52,7 m²

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dom Development S.A.

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Piękna 21 lub inne propozycje na Gaju

Powierzchnia
53 m²
Pokoje
2
Piętro
5

Termin oddania

3 kw. 2020

Zobacz rzut

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:A.34
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:53 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 6 m².
Kuchnia:zamknięta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:267 cm wysokości.
Piętro:5 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne (167 miejsc).
  • miejsca postojowe naziemne (34 miejsca).
Komórki lokatorskie:dostępne (17).
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Piękna 21, w której dostępnych jest jeszcze 27 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 53 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Piękna 21 na Gaju przy ul. Piękna 21 (2.7 km od centrum Wrocławia). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 196 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 70 o powierzchni od 28 do 115 m², w budynku jest 11 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Piękna 21 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A.34 znajduje się na 5 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 267 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, kuchnia jest zamknięta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Development S.A. przewidział: miejsca postojowe podziemne (167 miejsc) oraz miejsca postojowe naziemne (34 miejsca).

- Nowoczesna architektura budynku i doskonała lokalizacja- Funkcjonalne układy mieszkań z wydzieloną kuchnią lub aneksem- Opcja mieszkania pod klucz- Bliskość terenów rekreacyjnych i sportowych

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Piękna 21, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 27 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Piękna 21

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

W odległości 1000 metrów od inwestycji Piękna 21 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Krakowska (Centrum handlowe).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Piękna 21 znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 9 w odległości 150m, Publiczne Przedszkole Pitagoras w odległości 250m, PRZEDSZKOLE ABC w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się Przychodnia Lekarska Zakładowa PKP, w odległości 550 m znajduje się Widna s.c. Apteka. Rusinowska-Kollek B., mgr farm., w odległości 550 m znajduje się Krynicka. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 200 m znajduje się Ducha Świętego, w odległości 650 m znajduje się MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA NR 48, w odległości 800 m znajduje się Św. Stanisława Kostki.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 900 m znajduje się 4challenge. Klub sportowców outdoorowych, w odległości 950 m znajduje się Niżnik Przemysław. Fitness, w odległości 1050 m znajduje się Fitness Academy Jupiter 24H.

Data publikacji: 11.12.2018

Data aktualizacji: 19.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie