Lokal użytkowy na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 66,3 m²

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dom Development S.A.

Powierzchnia
66 m²
Pokoje
1
Piętro
parter

Termin oddania

1 kw. 2021

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:A.2
Ceny lokali użytkowych (brutto):
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:1 pokój.
Powierzchnia:66 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 280 do 300 cm wysokości.
Piętro:parter
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:lokal użytkowy znajduje się w inwestycji Dom na Kurkowej, w której dostępna jest jeszcze 1 podobna oferta.

Opis oferty

Nowy lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 66 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Dom na Kurkowej na Nadodrzu przy ul. Kurkowa 28-32 (1.6 km od centrum Wrocławia). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku,w którym znajdują się łącznie 115lokali użytkowych, zaś 2 z nich obecnie dostępne na sprzedaż.

Obiekt posiada 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną. Inwestycja Dom na Kurkowej jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Lokal użytkowy o oznaczeniu A.2 znajduje się na budynku, a wysokość pomieszczeń wynosi od 280 do 300 cm wysokości. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Development S.A. przewidział również: miejsca postojowe podziemne.

W Domu na Kurkowej powstanie 115 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 25 m2 do 67 m2, w tym bardzo popularne lokale typu studio i większe 2- i 3-pokojoweWiększość mieszkań posiadać będzie balkony, loggie lub tarasZ myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców powstanie także garaż podziemny i 3 lokale usługowe na parterzeProjekt architektoniczny autorstwa Gołąbek Daleczko Architekci

Lokalizacja inwestycji Dom na Kurkowej

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W sezonie letnim po Odrze przepływa również tramwaj wodny.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

W odległości 650 metrów od inwestycji Dom na Kurkowej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Wrocław Nadodrze.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Dom na Kurkowej znajduje się 55 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące Nr III w odległości 50m, Przedszkole Nr 97 w odległości 150m, Gimnazjum nr 4 w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się Apteka św. Łukasza, w odległości 300 m znajduje się Mieszczańska. Apteka. Calińska J., mgr, w odległości 300 m znajduje się Pomorska. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 350 m znajduje się Św. Bonifacego, w odległości 400 m znajduje się MEDIA PRO ARTE ACADEMIA, w odległości 450 m znajduje się UW WYDZ. FIA BIBLIOTEKA INSTYTUTÓW FIZYKI.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Bodyfit. Studio rekreacyjne. Popowicz T., w odległości 350 m znajduje się WKS Śląsk Wrocław. Sekcja koszykówki, w odległości 400 m znajduje się Barbara. Aerobik, kosmetyka, masaże.

Data publikacji: 14.06.2019

Data aktualizacji: 13.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie