Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 94,3 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dom Development S.A.

Powierzchnia
94 m²
Pokoje
4
Piętro
1

Termin oddania

4 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:G.8
Ceny mieszkań:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:4 pokoje.
Powierzchnia:94 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 13 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 280 do 300 cm wysokości.
Piętro:1 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Apartamenty Włodarzewska 70, w której dostępnych jest jeszcze 16 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 94 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Apartamenty Włodarzewska 70 na Szczęśliwicach przy ul. Włodarzewska 70 (5.2 km od centrum Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajdują się 102 nowe mieszkania, na sprzedaż pozostaje 61 o powierzchni od 27 do 138 m², w budynkach są 3 kondygnacje naziemne oraz 1 podziemna. Inwestycja Apartamenty Włodarzewska 70 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu G.8 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 280 do 300 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Development S.A. przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Apartamenty Włodarzewska 70, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 16 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Włodarzewska 70

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

W odległości 100 metrów od inwestycji Apartamenty Włodarzewska 70 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Maszynowa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Włodarzewska 70 znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Wróbelek Elemelek w odległości 50m, Przedszkole Niepubliczne Motylek II w odległości 50m, Malucholandia w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Monika Górska - "Ctr-Center", w odległości 250 m znajduje się Żółciak-Siwińska Agnieszka. Radioterapia, w odległości 350 m znajduje się Centrum Probalance.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 950 m znajduje się Cinema City Janki, w odległości 1100 m znajduje się Lucid Elite Club, w odległości 1550 m znajduje się Kościół Wolnych Chrześcijan.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 350 m znajduje się Global Fitness, w odległości 650 m znajduje się Park Szczęśliwicki, w odległości 850 m znajduje się Gravitan Health and Sport Clubs.

Data publikacji: 14.06.2019

Data aktualizacji: 19.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie