Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 111,9 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dom Development S.A.

Powierzchnia
112 m²
Pokoje
4
Piętro
2

Termin oddania

4 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:E.10
Ceny mieszkań:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:4 pokoje.
Powierzchnia:112 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 13 m².
Kuchnia:zamknięta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 280 do 300 cm wysokości.
Piętro:2 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Apartamenty Włodarzewska 70, w której dostępnych jest jeszcze 17 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 112 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Apartamenty Włodarzewska 70 przy ulicy na Szczęśliwicach, ul. Włodarzewska 70 (5.2 km od centrum Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajdują się 102 nowe mieszkania, na sprzedaż pozostają 63 o powierzchni od 27 do 138 m², w budynkach są 3 kondygnacje naziemne oraz 1 podziemna. Inwestycja Apartamenty Włodarzewska 70 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu E.10 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 280 do 300 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje, kuchnia jest zamknięta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Development S.A. przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Apartamenty Włodarzewska 70, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 17 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Włodarzewska 70

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

W odległości 100 metrów od inwestycji Apartamenty Włodarzewska 70 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Maszynowa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Włodarzewska 70 znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Wróbelek Elemelek w odległości 50m, Przedszkole Niepubliczne Motylek II w odległości 50m, Malucholandia w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Monika Górska - "Ctr-Center", w odległości 250 m znajduje się Żółciak-Siwińska Agnieszka. Radioterapia, w odległości 350 m znajduje się Centrum Probalance.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 950 m znajduje się Cinema City Janki, w odległości 1100 m znajduje się Lucid Elite Club, w odległości 1550 m znajduje się Kościół Wolnych Chrześcijan.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 350 m znajduje się Global Fitness, w odległości 650 m znajduje się Park Szczęśliwicki, w odległości 850 m znajduje się Gravitan Health and Sport Clubs.

Data publikacji: 14.06.2019

Data aktualizacji: 12.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie