Apartament na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 37,3 m²

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dom Development S.A.

Powierzchnia
37 m²
Pokoje
1
Piętro
4

Termin oddania

4 kw. 2020

Zobacz rzut

Rekomendowane pod inwestycje

W inwestycji Apartamenty Ogrodowa jest 106 apartamentów które mogą być dobrą ofertą dla inwestorów, którzy chcą czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości. Mają one lepszą niż rynkowa stopę zwrotu z inwestycji (szybciej niż przeciętnie zwraca się zainwestowany kapitał).

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:A.114
Ceny apartamentów:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:1 pokój.
Powierzchnia:37 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 3 m².
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 271 do 306 cm wysokości.
Piętro:4 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:apartament znajduje się w inwestycji Apartamenty Ogrodowa, w której dostępnych jest jeszcze 50 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowy 1 pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 37 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Apartamenty Ogrodowa przy ulicy na Mirowie, ul. Ogrodowa 31/35 (1.8 km od centrum Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 155 nowych apartamentów, na sprzedaż pozostaje 106 o powierzchni od 27 do 248 m², w budynku jest od 6 do 13 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne. Inwestycja Apartamenty Ogrodowa jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy apartament o oznaczeniu A.114 znajduje się na 4 piętrze i jest 1-poziomowy. Pomieszczenia mają od 271 do 306 centymetrów wysokości. W apartamencie znajduje się 1 pokój, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Development S.A. przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Apartamenty Ogrodowa to unikatowy projekt klasy premium, połączenie współczesnej architektury z najlepszymi tradycjami polskiego przedwojennego modernizmu. Zlokalizowane są w biznesowym centrum Warszawy – na Woli. Zaprojektowane z dużą dbałością o detal oferują lokale od małych apartamentów typu studio aż po dwupoziomowe penthouse’y z zachwycającymwidokiem na Warszawę. Apartamenty Ogrodowa to miejsce atrakcyjne szczególnie dla osób zainteresowanych zakupem mieszkania w celach inwestycyjnych. Budynek mieści się na granicy Śródmieścia i Woli, w bliskiej odległości od ścisłego centrum. Zapewnia to łatwy dostęp do komunikacji miejskiej – przede wszystkim obu linii metra, a także linii tramwajowych i autobusowych. W pobliżu znajdują się najpiękniejsze stołeczne parki i centra biznesowe.

Apartament znajduje się w inwestycji Apartamenty Ogrodowa, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 50 podobnych nowych apartamentów.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Ogrodowa

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

W odległości 100 metrów od inwestycji Apartamenty Ogrodowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Chłodna.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Ogrodowa znajduje się 67 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Lingwistyczna Szkoła Wyższa w odległości 100m, Expose Sp. z o.o. w odległości 100m, Szkoła Podstawowa Nr 221 w odległości 150m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Orchidea Day Spa - Gabinet kosmetyczny, w odległości 50 m znajduje się Szczerbińska Agnieszka, mgr farm. Apteka, w odległości 100 m znajduje się Opieka nad osobą starszą dla Seniora Agencja.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 200 m znajduje się XII Czytelnia Młodzieżowa, w odległości 200 m znajduje się Dzielnicy Wola, w odległości 200 m znajduje się Centrum Spotkań Chłodna25.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się Skwer ks. Jerzego Popiełuszki, w odległości 250 m znajduje się Red Tiger. Polskie Centrum Sztuk Walki , w odległości 350 m znajduje się skwer Sybiraków.

Data publikacji: 31.01.2019

Data aktualizacji: 12.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie