Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 58,3 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dom Development S.A.

Powierzchnia
58 m²
Pokoje
2
Piętro
4

Termin oddania

4 kw. 2019

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:A.22
Ceny mieszkań:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:58 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 20 m².
Kuchnia:zamknięta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:4 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów, w której dostępne są jeszcze 34 podobne oferty.

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 58 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Apartamenty Dolny Mokotów na Sielcach przy ul. Sobieskiego 112 (3.5 km od centrum Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 148 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostają 84 o powierzchni od 35 do 205 m², w budynkach jest od 7 do 9 kondygnacji naziemnych. Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A.22 znajduje się na 4 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, kuchnia jest zamknięta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Development S.A. przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Apartamenty Dolny Mokotów to idealne miejsce do życia dla najbardziej wymagających. Dzięki prestiżowej lokalizacji przy Trakcie Królewskim staną się one wymarzonym domem dla ludzi aktywnych, żyjących w rytmie miasta, ale również ceniących możliwość relaksu wśród zieleni najpiękniejszych warszawskich parków. Apartamenty Dolny Mokotów to dwa budynki o nowoczesnej i wysmakowanej architekturze z najwyższej klasy wykończeniem. Utrzymana w stonowanej kolorystyce elewacja wykonana będzie ze szlachetnych materiałów – kamienia naturalnego, stali, drewna i szkła. Forma i stylistyka budynków nawiązuje do najlepszych wzorów mokotowskich kamienic oraz współgra z charakterem najbliższego otoczenia.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 34 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

W odległości 100 metrów od inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Dolna.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów znajduje się 86 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 35 w odległości 100m, Przedszkole nr 16 " Zaczarowany Zakątek" w odległości 150m, Przedszkole Niepubliczne Misia Paddingtona w odległości 150m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Belwederska. Pracownia optyczna. Woliński J., mgr inż., w odległości 50 m znajduje się Przy Chełmskiej. Apteka, w odległości 100 m znajduje się Przychodnia Przyszpitalna Szpitala Czerniakowskiego.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 150 m znajduje się Biblioteka Publiczna Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy. Wypożyczalnia dla dzieci i młodzieży nr 18, w odległości 150 m znajduje się Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy - Wypożyczalnia Nr 39, w odległości 250 m znajduje się Parafia św. Kazimierza Królewicza.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się Włoski i Styl Anna Zalewska, w odległości 350 m znajduje się Skwer Chorwacki, w odległości 450 m znajduje się Taekwon-Mokotów. Ognisko Tkkf .

Data publikacji: 07.05.2018

Data aktualizacji: 19.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie