Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 41,2 m²

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dom Development S.A.

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów lub inne propozycje na Sielcach

Powierzchnia
41 m²
Pokoje
2
Piętro
parter

Termin oddania

4 kw. 2019

Zobacz rzut

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:A.2
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:41 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:parter
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów, w której dostępnych jest jeszcze 35 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 41 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Apartamenty Dolny Mokotów przy ulicy na Sielcach, ul. Sobieskiego 112 (3.5 km od centrum Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 148 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 85 o powierzchni od 35 do 205 m², w budynkach jest od 7 do 9 kondygnacji naziemnych. Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A.2 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Development S.A. przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Apartamenty Dolny Mokotów to idealne miejsce do życia dla najbardziej wymagających. Dzięki prestiżowej lokalizacji przy Trakcie Królewskim staną się one wymarzonym domem dla ludzi aktywnych, żyjących w rytmie miasta, ale również ceniących możliwość relaksu wśród zieleni najpiękniejszych warszawskich parków. Apartamenty Dolny Mokotów to dwa budynki o nowoczesnej i wysmakowanej architekturze z najwyższej klasy wykończeniem. Utrzymana w stonowanej kolorystyce elewacja wykonana będzie ze szlachetnych materiałów – kamienia naturalnego, stali, drewna i szkła. Forma i stylistyka budynków nawiązuje do najlepszych wzorów mokotowskich kamienic oraz współgra z charakterem najbliższego otoczenia.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 35 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

W odległości 100 metrów od inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Dolna.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów znajduje się 86 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 35 w odległości 100m, Przedszkole nr 16 " Zaczarowany Zakątek" w odległości 150m, Przedszkole Niepubliczne Misia Paddingtona w odległości 150m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Belwederska. Pracownia optyczna. Woliński J., mgr inż., w odległości 50 m znajduje się Przy Chełmskiej. Apteka, w odległości 100 m znajduje się Przychodnia Przyszpitalna Szpitala Czerniakowskiego.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 150 m znajduje się Biblioteka Publiczna Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy. Wypożyczalnia dla dzieci i młodzieży nr 18, w odległości 150 m znajduje się Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy - Wypożyczalnia Nr 39, w odległości 250 m znajduje się Parafia św. Kazimierza Królewicza.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się Włoski i Styl Anna Zalewska, w odległości 350 m znajduje się Skwer Chorwacki, w odległości 450 m znajduje się Taekwon-Mokotów. Ognisko Tkkf .

Data publikacji: 07.05.2018

Data aktualizacji: 12.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie