Apartamenty Dolny Mokotów

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDom Development S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów dostępnych jest 9 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A.30
2
59,85 m²
5
A.117
2
43,31 m²
5
B.4
2
47,62 m²
Parter
B.25
2
45,06 m²
5
A.39
4
121,53 m²
7
A.40
4
121,28 m²
7
A.61
5
158,73 m²
7
A.41
5
204,85 m²
8
B.28
5
143,33 m²
6

Opis Inwestycji

Apartamenty Dolny Mokotów to idealne miejsce do życia dla najbardziej wymagających. Dzięki prestiżowej lokalizacji przy Trakcie Królewskim staną się one wymarzonym domem dla ludzi aktywnych, żyjących w rytmie miasta, ale również ceniących możliwość relaksu wśród zieleni najpiękniejszych warszawskich parków. Apartamenty Dolny Mokotów to dwa budynki o nowoczesnej i wysmakowanej architekturze z najwyższej klasy wykończeniem. Utrzymana w stonowanej kolorystyce elewacja wykonana będzie ze szlachetnych materiałów – kamienia naturalnego, stali, drewna i szkła. Forma i stylistyka budynków nawiązuje do najlepszych wzorów mokotowskich kamienic oraz współgra z charakterem najbliższego otoczenia.

Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów znajduje się na Sielcach, ul. Sobieskiego 112 (3.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 148 nowych mieszkań w tym 148 lokali typu apartament, znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów pozostało na sprzedaż 9 mieszkań o powierzchniach od 43 do 205 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 43 do 60 m2 (4 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 121 do 122 m2 (2 mieszkania)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 143 do 205 m2 (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Development S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 148 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon, taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: rowerownia, wózkarnia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań w tym 9 lokali typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 43 do 205 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów znajdują się 4 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dolna 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów znajduje się się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Międzynarodowe Przedszkole w odległości 150 m, PRYWATNE GIMNAZJUM NR 33 w odległości 170 m, PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 32 IM. JEANA MONNETA w odległości 170 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Belwederska Clinic w odległości 250 m, Lekarz w odległości 370 m, Szpital Czerniakowski w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Galeria wypieków, w odległości 130 m znajduje się Putka, w odległości 130 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.05.2018

Data aktualizacji: 18.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie