Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 59,3 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j.

Rezerwacja
Powierzchnia
59 m²
Pokoje
3
Piętro
4

Termin oddania

1 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:48
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:59 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:4 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji ul. Reduta bud. K, w której dostępnych jest jeszcze 15 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 59 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej ul. Reduta bud. K przy ulicy na Prądniku Czerwonym, ul. Reduta (4.5 km od centrum Krakowa). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajdują się 53 nowe mieszkania, na sprzedaż pozostają 33 o powierzchni od 40 do 72 m², w budynku jest 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja ul. Reduta bud. K jest w trakcie przygotowań z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 48 znajduje się na 4 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j. przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji ul. Reduta bud. K, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 15 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji ul. Reduta bud. K

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych.

W odległości 250 metrów od inwestycji ul. Reduta bud. K znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Bohomolca.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji ul. Reduta bud. K znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Kubuś i Martynka"Magdalena Jedynak w odległości 300m, Prywatne Przedszkole Montessori "Samodzielny Maluch" w odległości 650m, Niepubliczne Przedszkole "Wesołe Tygryski" w odległości 900m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się HYGIEIA. APTEKA, w odległości 450 m znajduje się PROMED SP.J. ŁACH P., GŁOWACKI R., w odległości 500 m znajduje się WENAWITA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 750 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO, w odległości 750 m znajduje się Multikino, w odległości 1050 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. JANA CHRZCICIELA.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 750 m znajduje się Aquapark Kraków, w odległości 750 m znajduje się OJK Eden-PolSad , w odległości 1250 m znajduje się UKT "WINNER".

Data publikacji: 21.12.2018

Data aktualizacji: 09.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie