Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 39,9 m²

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j.

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Głowackiego 2 lub inne propozycje na Bronowicach

Powierzchnia
40 m²
Pokoje
2
Piętro
parter

Termin oddania

4 kw. 2019

Zobacz rzut

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:1
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:40 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:parter
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Głowackiego 2, w której dostępna jest jeszcze 1 podobna oferta.

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 40 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Głowackiego 2 przy ulicy na Bronowicach, ul. Głowackiego (3.1 km od centrum Krakowa). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajdują się 62 nowe mieszkania, na sprzedaż pozostaje 26 o powierzchni od 46 do 105 m², w budynku jest 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Głowackiego 2 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 1 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j. przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Naszą najnowszą propozycją skierowaną do osób, które cenią sobie uroki i tradycję Bronowic są budynki usytuowane przy ul. Głowackiego w KrakowieInwestycje te, to pięciopiętrowe budynki mieszkalne, wielorodzinne, w których mieszkania oscylują w metrażach od 38m2 aż do 105m2. Dla przyszłych klientów zaproponowano mieszkania z wyraźnym strefowaniem funkcji. Mieszkańcy będą mogli również wypocząć na przestronnych balkonach loggiach i tarasach.Budynkom nadano modernistyczny wyraz architektoniczny z wyraźną artykulacją poziomą.Aby zapewnić odpowiednią ilość miejsc parkingowych w budynkach zaprojektowano kondygnację podziemną z indywidualnymi boksami garażowymi.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Głowackiego 2, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 1 podobne nowe mieszkanie.

Lokalizacja inwestycji Głowackiego 2

Sprawny dojazd do centrum ułatwi pętla tramwajowa Bronowice, ponadto bezpośrednio przy ulicach Podchorążych i Bronowickiej znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. Zaletą jest również bliskość sklepów, aptek, centrów medycznych jak również szkół wyższych.

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

W odległości 350 metrów od inwestycji Głowackiego 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Głowackiego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Głowackiego 2 znajduje się 39 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wyższa Szkoła Zarządzania / Polish Open University - Oddział w Krakowie w odległości 300m, Samorządowe Przedszkole Nr 82 w odległości 300m, Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w odległości 600m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 450 m znajduje się PRZYJAZNA S.C. APTEKA, w odległości 500 m znajduje się WALKIEWICZ R. GABINET LEKARSKI, w odległości 550 m znajduje się POD OWIECZKĄ. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 600 m znajduje się Biblioteka Główna Akademii Pedagogicznej im. Komisji Edukacji Narodowej , w odległości 700 m znajduje się Artefe, w odległości 750 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW. BŁ. ANIELI SALAWY.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się Fitness Klub BodyHIT, w odległości 1200 m znajduje się Fitness Kraków Platinium, w odległości 1300 m znajduje się STUDIO PIĘKNEGO CIAŁA.

Data publikacji: 27.11.2018

Data aktualizacji: 14.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie