Głowackiego 2

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDom-Bud M. Szaflarski Sp. j.

Ceny od: 8 864 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Głowackiego 2 dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
24
3
64,49 m²
2
670 696 zł10 400 zł/m²
4
4
91,03 m²
Parter
806 921 zł8 864 zł/m²
37
4
94,86 m²
3
929 628 zł9 800 zł/m²

Opis Inwestycji

Naszą najnowszą propozycją skierowaną do osób, które cenią sobie uroki i tradycję Bronowic są budynki usytuowane przy ul. Głowackiego w KrakowieInwestycje te, to pięciopiętrowe budynki mieszkalne, wielorodzinne, w których mieszkania oscylują w metrażach od 38m2 aż do 105m2. Dla przyszłych klientów zaproponowano mieszkania z wyraźnym strefowaniem funkcji. Mieszkańcy będą mogli również wypocząć na przestronnych balkonach loggiach i tarasach.Budynkom nadano modernistyczny wyraz architektoniczny z wyraźną artykulacją poziomą.Aby zapewnić odpowiednią ilość miejsc parkingowych w budynkach zaprojektowano kondygnację podziemną z indywidualnymi boksami garażowymi.

Inwestycja Głowackiego 2 znajduje się na Bronowicach, ul. Głowackiego (3.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j..

Inwestycja Głowackiego 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 62 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Głowackiego 2 pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 64 do 95 metrów kwadratowych w cenie od 8 864 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 64 m2 w cenie od 670 696 zł (1 mieszkanie)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 91 do 95 m2 w cenie od 806 921 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 62 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 64 do 95 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 670 696 do 929 628 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 864 do 10 400 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Głowackiego 2

Sprawny dojazd do centrum ułatwi pętla tramwajowa Bronowice, ponadto bezpośrednio przy ulicach Podchorążych i Bronowickiej znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. Zaletą jest również bliskość sklepów, aptek, centrów medycznych jak również szkół wyższych.

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Głowackiego 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 360 metrów od inwestycji Głowackiego 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Głowackiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Głowackiego 2 znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: NIEPUBLICZNE POZYTYWNE PRZEDSZKOLE NR 1 "DEPARTAMENT UŚMIECHU" W KRAKOWIE w odległości 150 m, Samorządowe Przedszkole Nr 82 w odległości 320 m, PRYWATNE PRZEDSZKOLE KRAKOWSKA BAJECZKA w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Głowackiego 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Żabka, w odległości 260 m znajduje się Lewiatan, w odległości 440 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Głowackiego 2 w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.11.2018

Data aktualizacji: 04.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie