Glogera 27 i 29

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zygmunta Glogera 27, oferowane bezpośrednio przez

Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j.

Kraków, Prądnik Biały, ul. Zygmunta Glogera 27

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1175 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Glogera 27 i 29

5 zdjęć

Glogera 27 i 29
Glogera 27 i 29
Glogera 27 i 29
Glogera 27 i 29

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 74 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 257 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (16): Komórki lokatorskie nie są przewidziane do każdego mieszkania. Koszt: w garażu 4 000 zł/m2, na piętrze 5 000zł/m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (55 miejsc) : Garaże nie są przewidziane do każdego mieszkania; brak możliwości zakupu więcej niż jednego miejsca. Cena od 2800 zł/m2

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis inwestycji

Inwestycja przy ul. Glogera to idealne połączenie sielskiego klimatu obrzeży Krakowa z codzienną wygodą miejskiego życia.

Nowy projekt zlokalizowany w malowniczej części Prądnika Białego to kameralne, czteropiętrowe budynki o prostej a zarazem nowoczesnej bryle utrzymanej w kolorystyce inspirowanej twórczością Pieta Mondriana.

Szeroki wachlarz mieszkań o powierzchni od 32 m2 do 93 m2 sprawi, iż każdy znajdzie coś dla siebie.

W dbałości o komfort klientów do mieszkań położonych na parterach oraz na ostatniej, piątej kondygnacji zaprojektowano tarasy, a na pozostałych kondygnacjach balkony. W podziemiu znajdować się będą zamykane indywidualne boksy garażowe, komórki lokatorskie oraz wózkownie i rowerownie.

Inwestycja Glogera 27 i 29 znajduje się na Prądniku Białym, ul. Zygmunta Glogera 27 (4.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j.

Inwestycja Glogera 27 i 29 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 74 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Glogera 27 i 29 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (55 miejsc)

W inwestycji znajduje się 16 komórek lokatorskich Komórki lokatorskie nie są przewidziane do każdego mieszkania. Koszt: w garażu 4 000 zł/m2, na piętrze 5 000zł/m2.

Lokalizacja inwestycji

Spokojna dzielnica gwarantuje doskonałe warunki zarówno dla przydomowego relaksu, jak i sportowych aktywności na świeżym powietrzu. Znajdujący się w pobliżu Ojcowski Park Narodowy leżący w obrębie Doliny Prądnickiej to rozległe tereny zielone doskonałe na weekendowe wycieczki rowerowe czy spacery.

Oprócz bliskości z naturą dodatkowym atutem jest sąsiedztwo z licznymi sklepami ( Lidl, Biedronka, Pepco),restauracjami, aptekami oraz siłownią.

Rozpoczęta budowa linii tramwajowej Górka Narodowa Wschód – Krowodrza Górka zagwarantuje szybki i bezproblemowy transport do Centrum miasta (realizacja do 2023 roku).

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Glogera 27 i 29?

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Glogera 27 i 29 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2241 metrów od inwestycji Glogera 27 i 29 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Łobzów tor 304.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Glogera 27 i 29 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Glogera 27 i 29 znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Lokomotywa w odległości 267 m, Ośrodek Dla Osób z Autyzmem w odległości 853 m, Samorządowe Przedszkole nr 29 w odległości 865 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Glogera 27 i 29 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Sigma-Med w odległości 748 m, NZOZ Hipokrates-II w odległości 749 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Glogera 27 i 29 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Biedronka, w odległości 161 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 171 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Glogera 27 i 29 w odległości 647 m znajduje się boisko / kort, w odległości 759 m znajduje się boisko / kort, w odległości 763 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 28.06.2021
Data aktualizacji: 28.08.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: