Glogera 27 i 29

6 zdjęć

Glogera 27 i 29
Glogera 27 i 29
Glogera 27 i 29
Glogera 27 i 29

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Glogera 27 i 29 dostępne są 24 oferty

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (24)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 74 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 257 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon.

Komórki lokatorskie:

posiada (16): Komórki lokatorskie nie są przewidziane do każdego mieszkania. Koszt: w garażu 4 000 zł/m2, na piętrze 5 000zł/m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (55 miejsc): Garaże nie są przewidziane do każdego mieszkania; brak możliwości zakupu więcej niż jednego miejsca. Cena od 2800 zł/m2.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 24 mieszkania.

Powierzchnie mieszkań:

od 39 do 80 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 445 280 do 837 917 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 700 do 11 500 zł.

Opis płatności:

w transzach.

Warunki rezerwacji:

umowa rezerwacyjna.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Glogera 27 i 29 znajdują się 3 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Inwestycja przy ul. Glogera to idealne połączenie sielskiego klimatu obrzeży Krakowa z codzienną wygodą miejskiego życia.

Nowy projekt zlokalizowany w malowniczej części Prądnika Białego to kameralne, czteropiętrowe budynki o prostej a zarazem nowoczesnej bryle utrzymanej w kolorystyce inspirowanej twórczością Pieta Mondriana.

Szeroki wachlarz mieszkań o powierzchni od 32 m2 do 93 m2 sprawi, iż każdy znajdzie coś dla siebie.

W dbałości o komfort klientów do mieszkań położonych na parterach oraz na ostatniej, piątej kondygnacji zaprojektowano tarasy, a na pozostałych kondygnacjach balkony. W podziemiu znajdować się będą zamykane indywidualne boksy garażowe, komórki lokatorskie oraz wózkownie i rowerownie.

Inwestycja Glogera 27 i 29 znajduje się na Prądniku Białym, ul. Zygmunta Glogera 27 (4.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j.

Inwestycja Glogera 27 i 29 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 74 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Glogera 27 i 29 w sprzedaży 24 nowe mieszkania o powierzchni od 39 do 80 metrów kwadratowych, w cenie od 8 700 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 39 do 46 m2 w cenie od 445 280 zł (3 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 57 do 61 m2 w cenie od 567 864 zł (9 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 69 do 80 m2 w cenie od 655 500 zł (12 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (55 miejsc)

W inwestycji znajduje się 16 komórek lokatorskich Komórki lokatorskie nie są przewidziane do każdego mieszkania. Koszt: w garażu 4 000 zł/m2, na piętrze 5 000zł/m2.

Lokalizacja inwestycji

Spokojna dzielnica gwarantuje doskonałe warunki zarówno dla przydomowego relaksu, jak i sportowych aktywności na świeżym powietrzu. Znajdujący się w pobliżu Ojcowski Park Narodowy leżący w obrębie Doliny Prądnickiej to rozległe tereny zielone doskonałe na weekendowe wycieczki rowerowe czy spacery. Oprócz bliskości z naturą dodatkowym atutem jest sąsiedztwo z licznymi sklepami ( Lidl, Biedronka, Pepco),restauracjami, aptekami oraz siłownią. Rozpoczęta budowa linii tramwajowej Górka Narodowa Wschód – Krowodrza Górka zagwarantuje szybki i bezproblemowy transport do Centrum miasta (realizacja do 2023 roku).

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Glogera 27 i 29?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Glogera 27 i 29 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Glogera 27 i 29 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Glogera 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Glogera 27 i 29 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Glogera 27 i 29 znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: LOKOMOTYWA Niepubliczne Przedszkole nr 2 w odległości 270 m, Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Duszy Chrystusa Pana w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Glogera 27 i 29 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Biedronka, w odległości 210 m znajduje się Lidl.

Data publikacji: 28.06.2021
Data aktualizacji: 28.11.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Prądniku Białym

Oferty na Prądniku Białym

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: