Glogera 23 i 25

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zygmunta Glogera, oferowane bezpośrednio przez

Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j.

Kraków, Prądnik Biały, ul. Zygmunta Glogera 25

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 996 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Glogera 23 i 25

5 zdjęć

Glogera 23 i 25
Glogera 23 i 25
Glogera 23 i 25
Glogera 23 i 25

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 257 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: Komórki lokatorskie nie są przewidziane do każdego mieszkania. Koszt: w garażu 4 000 zł/m2, na piętrze 5 000zł/m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Garaże nie są przewidziane do każdego mieszkania; brak możliwości zakupu więcej niż jednego miejsca. Cena od 2800 zł/m2

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis inwestycji

Inwestycja przy ul. Glogera to idealne połączenie sielskiego klimatu obrzeży Krakowa z codzienną wygodą miejskiego życia.

Nowy projekt zlokalizowany w malowniczej części Prądnika Białego to kameralne, czteropiętrowe budynki o prostej a zarazem nowoczesnej bryle utrzymanej w kolorystyce inspirowanej twórczością Pieta Mondriana.

Szeroki wachlarz mieszkań o powierzchni od 32 m2 do 93 m2 sprawi, iż każdy znajdzie coś dla siebie.

W dbałości o komfort klientów do mieszkań położonych na parterach oraz na ostatniej, piątej kondygnacji zaprojektowano tarasy, a na pozostałych kondygnacjach balkony. W podziemiu znajdować się będą zamykane indywidualne boksy garażowe, komórki lokatorskie oraz wózkownie i rowerownie.

Inwestycja Glogera 23 i 25 znajduje się na Prądniku Białym, ul. Zygmunta Glogera 25 (4.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j.

Inwestycja Glogera 23 i 25 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Aktualnie w inwestycji Glogera 23 i 25 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Komórki lokatorskie nie są przewidziane do każdego mieszkania. Koszt: w garażu 4 000 zł/m2, na piętrze 5 000zł/m2.

Lokalizacja inwestycji

Spokojna dzielnica gwarantuje doskonałe warunki zarówno dla przydomowego relaksu, jak i sportowych aktywności na świeżym powietrzu. Znajdujący się w pobliżu Ojcowski Park Narodowy leżący w obrębie Doliny Prądnickiej to rozległe tereny zielone doskonałe na weekendowe wycieczki rowerowe czy spacery.

Oprócz bliskości z naturą dodatkowym atutem jest sąsiedztwo z licznymi sklepami ( Lidl, Biedronka, Pepco),restauracjami, aptekami oraz siłownią.

Rozpoczęta budowa linii tramwajowej Górka Narodowa Wschód – Krowodrza Górka zagwarantuje szybki i bezproblemowy transport do Centrum miasta (realizacja do 2023 roku).

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Glogera 23 i 25?

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Glogera 23 i 25 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Glogera 23 i 25 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Glogera 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Glogera 23 i 25 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Glogera 23 i 25 znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: LOKOMOTYWA Niepubliczne Przedszkole nr 2 w odległości 300 m, Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Duszy Chrystusa Pana w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Glogera 23 i 25 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Biedronka, w odległości 200 m znajduje się Lidl.

Data publikacji: 26.04.2022
Data aktualizacji: 28.08.2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: