Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 42,6 m²

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j.

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Al. 29 Listopada / Meiera Bud. B lub inne propozycje na Prądniku Białym

Powierzchnia
43 m²
Pokoje
2
Piętro
2

Termin oddania

4 kw. 2019

Zobacz rzut

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:15
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:43 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:2 piętro
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Al. 29 Listopada / Meiera Bud. B, w której dostępna jest jeszcze 1 podobna oferta.

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 43 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Al. 29 Listopada / Meiera Bud. B na Prądniku Białym przy ul. 29 Listopada (4.2 km od centrum Krakowa). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 90 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 1 o powierzchni 50 m², w budynku jest 11 kondygnacji naziemnych. Inwestycja Al. 29 Listopada / Meiera Bud. B jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 15 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, jest 1 łazienka. Deweloper Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j. nie przewidział miejsc postojowych.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 291 947 zł (6 850 zł/m²).

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu drugi etap inwestycji przy al. 29 Listopada/Meiera.Dziesięciopiętrowy, komfortowy budynek jest kolejną realizacją naszego autorstwa na tym terenie.Elegancka a zarazem dynamiczna forma architektoniczna budynku doskonale komponuje się z dotychczasowym otoczeniem. Budynek B posiada nowoczesne, niewielkie lecz bardzo ustawne i funkcjonalne mieszkania o powierzchni od 34,78 m2 do 51,71 m2, wykończone w standardzie deweloperskim. Dodatkowym atutem jest z pewnością fakt, iż każde mieszkanie posiada przestronną loggie lub balkon.Na parterze oraz w podziemiu dla wygody mieszkańców znajdują się garaże wielostanowiskowe.Estetyka i dbałość o detale cechuje wykończenie części wspólnych budynku, o które zadbał profesjonalny zespół architektów wnętrz a2 forma.Bezpieczeństwo mieszkańcom zapewnią drzwi antywłamaniowe, oraz monitoring na najważniejszych punktach obiektu. Dodatkową zaletą mieszkań jest cichobieżna winda o napędzie elektrycznym oraz doprowadzone instalacje TV/Internet/Sat.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Al. 29 Listopada / Meiera Bud. B, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 1 podobne nowe mieszkanie.

Lokalizacja inwestycji Al. 29 Listopada / Meiera Bud. B

Niewątpliwym atutem inwestycji jest bliskość do centrum. Przystanek autobusowy znajdujący się tuż przy bloku, a w nieodległej przyszłości linia tramwajowa sprawią, że dojazd do poszczególnych punktów Krakowa będzie łatwy i przyjemny. Dostępność do okolicznych sklepów, przedszkoli, aptek czy placu zabaw niewątpliwie wpływają na komfort życia w tej okolicy.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

W odległości 100 metrów od inwestycji Al. 29 Listopada / Meiera Bud. B znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Górka Narodowa Wschód.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Al. 29 Listopada / Meiera Bud. B znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 66 w odległości 300m, PRYWATNE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE MARCHEWKOWE POLE w odległości 450m, Żłobek Samorządowy nr 30 w odległości 900m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się PRZYCHODNIA ZDROWIA RODZINY SP. Z O.O. NZOZ, w odległości 1100 m znajduje się HYGIEIA. APTEKA, w odległości 1150 m znajduje się APTEKA PRYWATNA S.C..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 50 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA CHRYSTUSA KRÓLA, w odległości 1350 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PANA JEZUSA DOBREGO PASTERZA, w odległości 1350 m znajduje się MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 900 m znajduje się DAKO PROFESSIONAL, w odległości 1350 m znajduje się Studio Tańca i Fitness PASJA, w odległości 1500 m znajduje się KLUB SPORTOWY PRĄDNICZANKA.

Data publikacji: 06.07.2018

Data aktualizacji: 20.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie