Apartamenty nad Wilgą

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDewi Invest Sp. z o.o. Sp.k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 129 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Petrażyckiego Residence(1.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Swoszowice, ul. Petrażyckiego 20-22 (9.6 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 4 290/m2
  Petrażyckiego Residence
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 55 - 83 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  Villa Baltica
 • Małysiaka(2.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Małysiaka (8.1 km od centrum Krakowa)
  Małysiaka
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 65 - 73 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Grupa Proins
 • Małysiaka Etap III(2.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Komuny Paryskiej (8.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 6 500/m2
  Małysiaka Etap III
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 59
  Powierzchnia: 37 - 67 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 8 ofert
  Grupa Proins

Opis Inwestycji

Oferujemy przestronne, funkcjonalne i dobrze usytuowane mieszkania z balkonami w malowniczym zakątku Opatkowic, na ul. Smoleńskiego.Apartamenty nad Wilgą to kameralny kompleks 4 przestronnych mieszkań z balkonami, położony w urokliwym, spokojnym i pełnym zieleni miejscu, w dzielnicy Krakowa – Opatkowice, wśród niskiej zabudowy mieszkaniowej. Mieszkania bezczynszowe z oddzielna Kw na mieszkanie.Inwestycję tworzą dwa budynki jednorodzinne ( dwulokalowe). W pierwszym segmencie znajdują się dwa mieszkania o powierzchni M1 52,44 m kw na parterze oraz M2 99,93 m kw. W drugim segmencie są również dwa mieszkania o powierzchni M3 88,62 m kw i 96,72 m oraz przynależne do nich garaże a także garaże do mieszkań z pierwszego segmentu. Przedsięwzięcie realizowane jest z najwyższej klasy materiałów budowlanych. Mieszkania oddawane są w stanie deweloperskim zamkniętym – do wykończenia.Oferta jest skierowana do osób poszukujących najlepszego standardu mieszkania, ciszy, spokoju a zarazem lokalizacji blisko centrum. To wymarzone miejsce dla każdej rodziny.Elegancki, nowoczesny a zarazem prosty styl zabudowy w połączeniu z funkcjonalnym, przestronnym wnętrzem oraz praktycznym zagospodarowaniem terenu składają się na niepowtarzalny klimat tego miejsca.W sąsiedztwie istnieje pełna infrastruktura – szkoła, drogi, sieci sklepów, przychodnia, przystanki komunikacji miejskiejWyobraź sobie, że to miejsce … to Twoje miejsce na ziemi.

Inwestycja Apartamenty nad Wilgą znajduje się w Swoszowicach , ul. Smoleńskiego (8.8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Dewi Invest Sp. z o.o. Sp.k..

Inwestycja Apartamenty nad Wilgą została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty nad Wilgą pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 52 do 100 metrów kwadratowych w cenie od 4 952 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dewi Invest Sp. z o.o. Sp.k. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty nad Wilgą

Swoszowice, czyli dzielnica X Krakowa, zajmują obszar 2560,40 ha i znajdują się w południowej części miasta. Liczba ich mieszkańców wynosi 25 608 osób. Ta część Krakowa została włączona do miasta dopiero w 1973r., jako 8 wsi stanowiących fragment dzielnicy Podgórze. Swoszowice mogą pochwalić się bardzo przytulnym krajobrazem architektonicznym, w którym przeważają domy jednorodzinne. Okolica należy do bardzo spokojnych, a swoim mieszkańcom zapewnia w pełni rozwiniętą infrastrukturę społeczną. Funkcjonuje tu łącznie 5 szkół i 3 przedszkola. Dla rozwoju kulturalnego mieszkańców znaczenie mają 4 kluby kultury i 3 filie biblioteki, a o zdrowie żyjących tu osób dbają lekarze z pobliskiego centrum medycznego i niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej. Jednym z ważniejszych punktów na mapie dzielnicy jest Uzdrowisko Swoszowice, w którym prowadzi się różnego typu hydroterapię. Choć ten rejon Krakowa jest oddalony od typowego zgiełku miasta, to jednak ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z centrum, a także z okolicznymi miejscowościami. Biegną tędy trasy europejskie E40 i E77 oraz droga krajowa 7. Regularnie kursują tędy także linie autobusów miejskich i tramwajów.

Komunikacja

Przez dzielnicę przebiega trasa europejska E40, której część stanowi wbiegająca od zachodniej strony droga krajowa nr 7. Od południa do Swoszowic wchodzi natomiast trasa europejska E77. Niedaleko wschodniej granicy biegnie też droga krajowa nr 94. Uzupełnieniem rozbudowanej infrastruktury drogowej są regularne kursy linii tramwajów i autobusów miejskich.

W odległości 100 metrów od inwestycji Apartamenty nad Wilgą znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Poronińska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty nad Wilgą znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole Nr 145 w odległości 300m, Punkt Przedszkolny"Smerfy" w odległości 450m, Szkoła Podstawowa Nr 134 w odległości 650m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m znajduje się KOBAK BARBARA. APTEKA PRYWATNA, w odległości 750 m znajduje się PB. PHU. FEDYK-ŁUKASIK M., w odległości 1500 m znajduje się KLINIKA MEDYCZNA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 350 m znajduje się RADA I ZARZĄD DZIELNICY X MIASTA KRAKOWA, w odległości 1100 m znajduje się Restauracja Hotelu Perła, w odległości 1350 m znajduje się Restauracja Trzej Kucharze w Hotelu Kontrast.

Data publikacji: 06.03.2019

Data aktualizacji: 04.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie