Vicolo

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 481 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Śliwowa etap II(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Maślice, Aleja Śliwowa (8.6 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 5 550 brutto/m2
  Osiedle Śliwowa etap II
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 97
  Powierzchnia: 27 - 70 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  INTER-ES Deweloper
 • Osiedle Śliwowa(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Maślice, ul. Maślicka (8.6 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 5 238/m2
  Osiedle Śliwowa
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 42
  Powierzchnia: 36 - 124 m2
  Liczba pokoi: 2 - 6
  INTER-ES Deweloper
 • Osada Kolorowa(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Maślice, ul. Maślicka (8.4 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 4 176/m2
  Osada Kolorowa
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 66
  Powierzchnia: 27 - 113 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Omega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k

Opis Inwestycji

VICOLO to nowoczesne i starannie zaprojektowane nowe mieszkania na wrocławskich Maślicach, przy Alei Śliwowej 11 - 11d, z funkcjonalnym rozmieszczeniem pomieszczeń, zapewniającym możliwość dowolnej aranżacji wnętrza, gdzie każdy centymetr nowego mieszkania został zagospodarowany z dbałością o najdrobniejsze detale.Inwestycja VICOLO na wrocławskich Maślicach to nowoczesny, tworzony z pasją projekt budynku wielorodzinnego. Powstał z myślą o wszystkich, którzy szukają nowych mieszkań w spokojnej i bezpiecznej okolicy, pozwalającej wypocząć po pracy lub szkole w przyjaznej atmosferze osiedla. Dlatego właśnie VICOLO powstaje w wyjątkowym miejscu na mapie Wrocławia. Maślice i Stabłowice łączą w sobie doskonałą lokalizację, bliskość do centrum miasta z przestrzenią, zielenią i spokojem, a stale rozwijająca się infrastruktura zachęca wielu mieszkańców do wyboru tych rejonów przy poszukiwaniu nowego mieszkania.VICOLO to inwestycja firmy DewelopART, sprawdzonego i wiarygodnego dewelopera sektora mieszkaniowego. Służymy radą i pomocą w wyborze idealnego mieszkania dla Ciebie i Twojej rodziny. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy możliwość indywidualnego zaprojektowania swojego nowego mieszkania już na etapie budowy inwestycji, poprzez zmiany w projekcie lokalu lub poprzez zwiększenie metrażu w wyniku połączenia dwóch (lub więcej) sąsiadujących mieszkań.NOWOCZESNY STANDARD ŻYCIAVICOLO to nowoczesny trzykondygnacyjny budynek, na Maślicach, w skład którego wchodzi 56 przestronnych oraz wygodnych 1, 2, 3 i 4 pokojowych mieszkań o metrażu od 22– 69 m2. Wszystkie mieszkania posiadają przestronne balkony lub ogrodzone ogródki. W każdej klatce schodowej na kondygnacji znajdą się trzy, maksymalnie cztery mieszkania. Do dyspozycji mieszkańców pozostawiamy możliwość skorzystania z indywidualnych komórek lokatorskich oraz miejsc postojowych w garażu podziemnym. Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa wjazd do garażu będzie podgrzewany. Nasze mieszkania, dzięki najnowszym technologiom budownictwa oraz stosowaniu wysokiej klasy materiałów, są energooszczędne, co gwarantuje niskie koszty utrzymania.NOWA DROGADla Państwa wygody zbudujemy nową drogę dojazdową do inwestycji VICOLO.

Inwestycja Vicolo znajduje się na Maślicach, ul. al. Śliwowa 11-11D (8.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k..

Inwestycja Vicolo została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 56 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Vicolo pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 54 metrów kwadratowych w cenie od 5 375 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 56 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Elewacja
Mogą być Państwo pewni, iż ciepło pozostanie w Państwa nowym mieszkaniu – gwarantuje to izolacja termiczna budynku w postaci styropianu o grubości 16 cm, co przy wysokiej klasie użytego materiału wyprzedza obowiązujące normy. Solidna hydroizolacja to komfort na długie lata.
Stolarka okienna
Jednymi z najistotniejszych elementów składowych mieszkań są okna. Na pierwszy rzut oka każde może wyglądać tak samo – nic bardziej mylnego! Należy pamiętać, że korzystamy z nich wielokrotnie każdego dnia, warto więc poświęcić im kilka minut przed podjęciem decyzji o zakupie. Tak wskazana czujność i dociekliwość klienta przy oględzinach przyszłego lokum odsłoni mankamenty taniej stolarki. Mieszkania na VICOLO wyposażone zostaną w stolarkę PCV - okna sześciokomorowe, z szybami termoizolacyjnymi zespolonymi. Zwróćmy uwagę na fakt, podnoszący znacznie komfort codziennego użytkowania mieszkania – w mieszkaniach na parterze zamontowane zostaną systemowe skrzynki roletowe wraz z prowadnicami wiodącego producenta. Takie rozwiązanie pozwoli Państwu na montaż rolet czy moskitier bez naruszania izolacyjności cieplnej ram stolarki. Nie trzeba też starać się o pozwolenie wspólnoty mieszkaniowej czy zarządcy budynku.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do mieszkań na VICOLO będą posiadały podwyższoną odporność na włamanie, atestowane w klasie RC2 wg normy PN-EN 1627:2012.
Ściany
Podstawą komfortu użytkowania mieszkania są solidne ściany konstrukcyjne i działowe. W inwestycji VICOLO mury wzniesione będą z systemowych bloczków silikatowych, łączących w sobie trwałość z wysoką izolacyjnością akustyczną, co potwierdzają niezależne badania i opinie klientów.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Vicolo

Inwestycja VICOLO, na wrocławskich Maślicach jest doskonale skomunikowana z centrum, w pobliżu znajduje się Autostradowa Obwodnica Wrocławia oraz przystanek szybkiego tramwaju przy Stadionie Miejskim. W sąsiedztwie powstał nowoczesny kompleks szkolno-przedszkolny z terenami rekreacyjno-sportowymi. W dalszym sąsiedztwie znajduje się Nowy Szpital Wojewódzki. Zarówno Maślice, jak i Stabłowice od kilku lat uwalniają swój potencjał, stale podnosząc poziom infrastruktury.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Vicolo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Vicolo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Śliwowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Vicolo znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Językowy Punkt Przedszkolny Łobuziaki w odległości 530 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Vicolo w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.04.2017

Data aktualizacji: 27.02.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie