Scalino

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 579 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Murapol Zielone Bulwary(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Klecina, ul. Dożynkowa (5.9 km od centrum Wrocławia)
  Murapol Zielone Bulwary
  Pod wynajem
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 89
  Powierzchnia: 28 - 56 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Murapol S.A.
 • Kameralna Klecina(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Klecina, ul. Kobierzycka (6.3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 476/m2
  Kameralna Klecina
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 24
  Powierzchnia: 34 - 100 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Vantage Development S.A.
 • Osiedle Jutrzenka(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Klecina, ul. Jutrzenki (5.9 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 5 500/m2
  Osiedle Jutrzenka
  Pod wynajem
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 94 - 102 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Ancona Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

SCALINO TO JUŻ TRZECIA Z RZĘDU INWESTYCJA SPÓŁKI DEWELOPART REALIZOWANA W 100 % ZE ŚRODKÓW WŁASNYCH, BEZ KREDYTU INWESTYCYJNEGO.SCALINO to nowoczesny czterokondygnacyjny budynek mieszkalny położony kameralnie wśród starodrzewia, przy ul. Kościelnej.Komfortowe mieszkaniaW ofercie znajdą się mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe, w metrażach od 36 do 79 m2, z balkonami, tarasami, ogródkami oraz tarasami na dachu budynku.Nawiązująca do willowego charakteru otoczenia architektura Scalino to połączenie trendów nowoczesnej, prostej i kameralnej architektury, z elewacją o subtelnej kolorystyce. Mieszkania o zróżnicowanych, dostosowanych do oczekiwań i potrzeb Klientów powierzchniach mają bardzo funkcjonalne rozkłady - widne kuchnie, przestronne pokoje, tarasy, balkony, ogródki o powierzchni od 18 – 143,54 m2. Zostały zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze detale i z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych, dzięki czemu wszystkie mieszkania dają łatwość aranżacji oraz możliwość zastosowania ciekawych rozwiązań.Zachowując kameralny i zaciszny charakter otoczenia architektura zielona wokół inwestycji została zaprojektowana z wykorzystaniem istniejącego starodrzewia.Dla komfortu mieszkańców zaprojektowano podziemny garaż z miejscami parkingowymi, dodatkowo dla zwiększenia bezpieczeństwa budynek będzie ogrodzony i monitorowany.Zakończenie inwestycji planowane jest na IV kwartał 2014 roku.

Inwestycja Scalino znajduje się na Klecinie, ul. Kościelna 10 (6.2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k..

Inwestycja Scalino została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 44 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Scalino pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (47 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 44 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (47 miejsc): od 22 000,00 zł do 27 000,00 zł brutto.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Scalino

Usytuowanie inwestycji w willowej i zacisznej części osiedla Klecina zapewni jej mieszkańcom wysoki komfort mieszkania, a bliskość węzła bielańskiego idealne skomunikowanie z całym Wrocławiem. Niewątpliwą zaletą lokalizacji jest bliskość wielu terenów rekreacyjnych oraz niezbędnej na co dzień bogatej infrastruktury handlowo- usługowej. Listę atrakcji otwierają pobliskie parki: Park Kleciński, jeden z najstarszych i najpiękniejszych we Wrocławiu - Park Południowy, a także pas zieleni ciągnący się od Górki Skarbowców aż po Park Grabiszyński. Wszystkie stanowią idealne miejsce do odpoczynku, zarówno dla osób aktywnych jak i tych poszukujących spokoju. To doskonałe tereny do spacerów, biegania, uprawiania nordic walking, jogi czy zabaw dla dzieci. Liczne ścieżki rowerowe ułatwią bezpieczne podróżowanie po okolicy miłośnikom jednośladów. W pobliżu inwestycji znajdują się także szkoły i przedszkola, sklepiki i kameralne centrum handlowe Krzyki, a także nowoczesne obiekty służby zdrowia, korty tenisowe i baseny. Kolejny atut lokalizacji osiedla to bezpośrednia dostępność komunikacji miejskiej. Przez Krzyki przebiega kilkanaście linii tramwajowych i autobusowych. Do centrów handlowych zlokalizowanych w Bielanach Wrocławskich można dotrzeć dwoma bezpłatnymi autobusami zaledwie w ciągu kilku minut.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

W odległości 150 metrów od inwestycji Scalino znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kościelna (16702).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Scalino znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Akademia Viessmann Policealne Studium Nowoczesnych Technik Grzewczych we Wrocławiu w odległości 850m, Gimnazjum nr 40 w odległości 1200m, Child Horizons - Dziecięce Horyzonty w odległości 1300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się Avicenna. Leki recepturowe, gotowe, kosmetyki, w odległości 700 m znajduje się Twój Lekarz. Podstawowa Opieka Zdrowotna. NZOZ, w odległości 750 m znajduje się Czekoladowa s.c. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 200 m znajduje się MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA NR 49, w odległości 300 m znajduje się NMP Królowej Polski, w odległości 1350 m znajduje się Św. Anny.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 800 m znajduje się Aleksandra. Studio Wellness, w odległości 1150 m znajduje się Top Fitness, w odległości 1150 m znajduje się Cantienica Studio.

Data publikacji: 10.02.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie