Ornamento

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 327 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Między Parkami(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Klecina, ul. Dożynkowa (5.7 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 999 brutto/m2
  Między Parkami
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 123
  Powierzchnia: 31 - 108 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 7 ofert
  DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.)
 • Murapol Zielone Bulwary(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Klecina, ul. Dożynkowa (5.9 km od centrum Wrocławia)
  Murapol Zielone Bulwary
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 38
  Powierzchnia: 49 - 54 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Murapol S.A.
 • Nowa Racławicka(1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Osiedle Krzyki, ul. Racławicka (5 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 399 brutto/m2
  Nowa Racławicka
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 135
  Powierzchnia: 31 - 88 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 5 ofert
  DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.)

Opis Inwestycji

Ornamento powstaje w samym sercu jednej z najpiękniejszych dzielnic Wrocławia, przy ul. Krzyckiej 80-82. Kompleks będą tworzyć dwa budynki: dom wielorodzinny, stanowiący pierwszy etap inwestycji oraz willa miejska.Przestronne mieszkaniaOsiedle będzie liczyć łącznie 48 mieszkań: 2-, 3- i 4- pokojowych, o zróżnicowanym metrażu.Mieszkania na parterze będą posiadać zielone tarasy o powierzchni ponad 50 metrów, a wszystkie pozostałe – przestronne balkony. Pod budynkiem powstanie garaż z miejscami postojowymi dla mieszkańców.LokalizacjaNiewątpliwą zaletą lokalizacji jest bliskość wielu terenów rekreacyjnych oraz niezbędnej na co dzień bogatej infrastruktury handlowo- usługowej. Listę atrakcji otwierają pobliskie parki: Park Kleciński, jeden z najstarszych i najpiękniejszych we Wrocławiu – Park Południowy, a także pas zieleni ciągnący się od Górki Skarbowców aż po Park Grabiszyński. Wszystkie stanowią idealne miejsce do odpoczynku, zarówno dla osób aktywnych jak i tych poszukujących spokoju. To doskonałe tereny do spacerów, biegania, uprawiania nordic walking, jogi czy zabaw dla dzieci. Liczne ścieżki rowerowe ułatwią bezpieczne podróżowanie po okolicy miłośnikom jednośladów.W pobliżu inwestycji Ornamento znajdują się także szkoły i przedszkola, sklepiki i kameralne centrum handlowe Krzyki, a także nowoczesne obiekty służby zdrowia, korty tenisowe i baseny.Kolejny atut lokalizacji osiedla to bezpośrednia dostępność komunikacji miejskiej. Przez Krzyki przebiega kilkanaście linii tramwajowych i autobusowych.Do centrów handlowych zlokalizowanych w Bielanach Wrocławskich można dotrzeć dwoma bezpłatnymi autobusami zaledwie w ciągu kilku minut. Ulica Krzycka jest dodatkowo bardzo dobrze skomunikowana z drogami wylotowymi z miasta, autostradą A4 oraz węzłami obwodnic – autostradowej i powstającej wschodniej.SPRAWDŹ  NOWE PROMOCJE NA STRONIE DEWELOPERA

Inwestycja Ornamento znajduje się na Krzykach, ul. Krzycka 80- 82 (5.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k..

Inwestycja Ornamento została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ornamento pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: własna kotłownia, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Ornamento

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ornamento mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Ornamento znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sąsiedzka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ornamento znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: American School of Wrocław w odległości 410 m, Prywatna Szkoła Podstawowa American School of Wrocław w odległości 410 m, Punkty Przedszkolny American School of Wrocław w odległości 410 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ornamento jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ "Twój Lekarz" w odległości 230 m, Lekarz w odległości 370 m, DIALAB w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ornamento składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się naturalny24, w odległości 60 m znajduje się Żabka, w odległości 240 m znajduje się Hankook Mart 한국마트.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ornamento w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie