Lontano

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 106 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osada Złotnicka, bud. C

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Złotniki, ul. Złotnicka (11.3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 384/m2
  Osada Złotnicka, bud. C
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 42
  Powierzchnia: 34 - 73 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Jakon Sp. z o.o.
 • Willa Złotnicka(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Złotniki, ul. Opoczyńska (11.1 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 5 886/m2
  Willa Złotnicka
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 56 - 68 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Probitas Invest
 • Osada Zielona(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Złotniki, ul. Podhalańska 1-9 (10.7 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 318/m2
  Osada Zielona
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 52
  Powierzchnia: 27 - 56 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Omega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k

Opis Inwestycji

Osiedle LONTANO powstaje na wrocławskich Złotnikach, w obszarze między ulicami Kościańską i Złotnicką. Jest to wymarzona lokalizacja dla osób poszukujących mieszkania z dala od miejskiego zgiełku, przy jednoczesnym łatwym dostępie do głównych arterii komunikacyjnych miasta – trzy linie tramwajowe, trzy linie autobusowe zapewniają aktywne korzystanie z komunikacji miejskiej, a bliskość Autostradowej Obwodnicy Wrocławia i budowanej obwodnicy Leśnicy zapewnią sprawny transport czterema kółkami.LONTANO to zespół dziewięciu kameralnych, trzykondygnacyjnych budynków otoczonych zielenią . W każdym z budynków znajdzie się 18 mieszkań zaprojektowanych z myślą o komforcie, dających swobodę w aranżowaniu przestrzeni. W każdej z bram budynków zaplanowano jedynie trzy mieszkania na kondygnacji.Mieszkania będą dostępne w metrażach od 27 m2 do 86 m2, od kawalerek do czteropokojowych – na początkowym etapie inwestycji możliwe jest łączenie mieszkań. Każde mieszkanie posiada przestronny balkon, a mieszkania na parterze duży ogródek/taras.Na osiedlu zadbano o najmłodszych – specjalnie dla nich powstanie bezpieczny plac zabaw. Dostępne dla mieszkańców LONTANO tereny zielone na osiedlu oraz ogródki mieszkań parterowych stworzą prawdziwą zieloną enklawę.W inwestycji znajdzie się również garaż podziemny z podgrzewanym wjazdem, boksy garażowe, naziemne miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie.

Inwestycja Lontano znajduje się na Złotnikach, ul. Kościańska/Złotnicka (11.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k..

Inwestycja Lontano została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 160 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lontano pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 37 do 48 metrów kwadratowych w cenie od 5 890 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 160 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Lontano

Infrastruktura w bliższej i dalszej okolicy – w promieniu do 2 km od LONTANO, zaspokoi wszelkie potrzeby mieszkańców: sklepy, centra handlowe, przedszkola, szkoły, banki, służba zdrowia z nowym kompleksem przy ul. Fieldorfa, usługi – większość z nich dostępna podczas spaceru. Okolica LONTANO sprzyja różnorodnym aktywnościom. Park Złotnicki i Leśnicki zachęcają do spacerów, ale nie tylko – w Parku Leśnickim znajduje się popularna trasa biegowa, o długości 2 km i niemal w całości przebiegająca parkowymi, utwardzonymi alejkami. Kąpać się można zarówno pod dachem, jak i pod chmurką. Gdy pogoda nie sprzyja, nieopodal LONTANO można korzystać z basenu przy Dolnośląskim Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 13 na ul. Kamiennogórskiej 16. Latem na plażę zaprasza Kąpielisko Glinianki. Oprócz plażowania można tam pograć w tenisa stołowego, nożną piłkę plażową czy też spróbować sił w siatkówce. Na terenie znajduje się także Wake Park, gdzie można wypożyczyć sprzęt do uprawiania sportów wodnych. Przy ul. Wielkopolskiej na amatorów piłki nożnej czeka pełnowymiarowe boisko piłkarskie z trybunami i bieżnią lekkoatletyczną.W okolicy znajdują się również kluby fitness oraz wart polecenia profesjonalny instytut pilates.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

W odległości 1400 metrów od inwestycji Lontano znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Płońskiego (18310).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Lontano znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek nr 15 w odległości 800m, Szkoła Podstawowa Nr 24 w odległości 1000m, Przedszkole nr 10 w odległości 1150m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Złotnicka. Apteka. Korzeniewska R., w odległości 600 m znajduje się Stabłowicka. Apteka. Sędzik R., mgr, w odległości 950 m znajduje się Nowa sp.j. Apteka. Nazaruk M., Świeczkowski D..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 350 m znajduje się Matki Bożej Różańcowej, w odległości 850 m znajduje się Św. Andrzeja Apostoła, w odległości 1200 m znajduje się Katedra.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się City Bike. Michalak S., w odległości 550 m znajduje się First Wrocław Golf Club, w odległości 700 m znajduje się Leśnica. Stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Data publikacji: 31.07.2017

Data aktualizacji: 17.10.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie