Cortile

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 359 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Brzozowe Zacisze etap IV(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Maślice, ul. Maślicka (9.3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 5 700 brutto/m2
  Brzozowe Zacisze etap IV
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 52 - 70 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  DOM.developer
 • Futuria(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Maślice, ul. Maślicka 142 (9 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 790/m2
  Futuria
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 65
  Powierzchnia: 34 - 85 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  PCG Sp. z o.o. sp. k.
 • Przystań Królewiecka II(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Maślice, ul. Królewiecka (9.7 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 000/m2
  Przystań Królewiecka II
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 83
  Powierzchnia: 34 - 111 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Sagaris Constructions Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

W dzielnicy Maślice, przy ulicy Suwalskiej, w miejscu przyjaznym i dającym poczucie bezpieczeństwa dla każdego z mieszkańców, powstaje inwestycja Cortile.Bliskość lasów: pilczyckiego, osobowickiego, rędzińskiwgo oraz mokrzańskiego zapewni możliwość korzystania z wyjątkowych walorów rekreacyjnych okolicy.Inwestycja jest doskonale skomunikowana z centrum, w pobliżu Autostradowej Obwodnicy Wrocławia oraz przystanku szybkiego tramwaju przy Stadionie Miejskim.W bezpośrednim sąsiedztwie powstał nowoczesny kompleks szkolno-przedszkolny z terenami rekreacyjno-sportowymi. W dalszym sąsiedztwie znajduje się Nowy Szpital Wojewódzki.Maślice od kilku lat uwalniają swój potencjał, stale podnosząc poziom infrastruktury. W tym roku rozpocznie się budowa centrum handlowego przy ulicy Królewieckiej.W naszej ofercie znajdują się mieszkania o powierzchni od 28 m2 do 74 m2, wszystkie z tarasami lub balkonami. Cortile zapewni mieszkańcom podwyższony poziom bezpieczeństwa: inwestycja będzie ogrodzona i monitorowana. Pod budynkiem powstanie podziemny garaż z miejscami parkingowymi oraz komórkami lokatorskimi a przed budynkiem miejsca postojowe naziemne. Zakończenie budowy zaplanowane zostało na II kwartał 2016 roku.

Inwestycja Cortile znajduje się na Maślicach, ul. Suwalska (9.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k..

Inwestycja Cortile została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 119 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Cortile pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 119 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Cortile

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Cortile mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Cortile znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kozia.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Cortile znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 w odległości 380 m, Przedszkole nr 8 w odległości 380 m, Szkoła Podstawowa nr 26 w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Cortile składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Delikatesy Konkret, w odległości 210 m znajduje się Hermes, w odległości 280 m znajduje się Chleb - Piekarnia rziemieślnicza.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Cortile w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 16.08.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie