Aleje Praskie

9 zdjęć

Aleje Praskie

Promocje

 • Promocja

  Wakacyjna promocja - zyskaj do 85 000 zł rabatu

  Promocja dotyczy wybranych inwestycji i trwa do 30.09.2022 r. Liczba mieszkań w promocji ograniczona. Promocje nie łączą się. Szczegóły w biurze sprzedaży.

 • Promocja

  Harmonogram płatności 20/80

  Oszczędź na odsetkach w korzystnym harmonogramie wpłat. Promocja dotyczy wybranych mieszkań. Szczegóły w biurze sprzedaży.

 • Promocja

  Do końca września rezerwacja mieszkania z gwarancją stałej ceny.

Oddanie

Termin oddania

2 kw. 2023

Ilość pokoi

Ilość pokoi

1 pokój

Metraż

Metraż

32,15 m²

Piętro

Piętro

Parter

Strona świata

Strona świata

zachód

Dodatkowe

Powierzchnie dodatkowe

Ogródek, Taras

Kuchnia

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

od 260 do 280 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

124/2A

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne (185 miejsc): zakup obowiązkowy

Komórki lokatorskie

dostępne (34): wielkość: 2,5-5,5 m2, zakup nieobowiązkowy

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Udogodnienia

ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, siłownia plenerowa, patio / dziedziniec, miejsca parkingowe dla gości

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park
Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Autobusowy - 320 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 placówki edukacyjne, 3 obiekty sportowe

Aleje Praskie to projekt mieszkaniowy realizowany przez grupę spółek deweloperskich DEVELIA S.A. Osiedle powstaje w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy – na Pradze Południe, niespełna 900 m od planowanej stacji metra Mińska. Projekt wyróżnia ciekawe zagospodarowanie przestrzeni – zaplanowano alejki spacerowe, tężnię solankową, plac zabaw dla najmłodszych, przy czym ruch kołowy na terenie osiedla ma być ograniczony do minimum. Plac z kawiarniami i restauracjami będzie stanowił centralny punkt osiedla. Aleje Praskie są usytuowane w obrębie osiedla Kamionek – części Pragi, która zyskuje na popularności i wyróżnia się ciekawą architekturą oraz sztuką uliczną. Liczne tereny zielone stwarzają doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, ale również do odpoczynku i wyciszenia w wielkim mieście. W pobliżu znajdziemy m.in.: Park Obwodu Praga Armii Krajowej, Park Polińskiego, Park Skaryszewski czy teren wokół Jeziora Kamionkowskiego. Kamionek jest również bardzo dobrze skomunikowany. Bliskość ważnych węzłów komunikacyjnych – ul. Grochowskiej, ul. Targowej, Al. Waszyngtona i Al. Stanów Zjednoczonych pozwala na szybki dojazd w inne rejony miasta, a dotarcie samochodem do centrum zajmuje kilkanaście minut. Osoby preferujące poruszanie się środkami komunikacji miejskiej mogą wybierać pomiędzy autobusami, tramwajami, koleją (dworzec PKP Warszawa Wschodnia), a w przyszłości także II linią metra. Aleje Praskie to projekt, na który warto zwrócić uwagę zarówno, jeśli poszukujemy mieszkania dla siebie, jak i pod wynajem w celach inwestycyjnych. Osiedle ma duży potencjał dzięki doskonałej lokalizacji.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowe 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 32,2 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Aleje Praskie na Grochowie, ul. Podskarbińska 32/34 (5.1 km od centrum Warszawy).

Inwestycja jest realizowana przez Develia.

Cała inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 1200 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 290 ofert o powierzchni od 26 do 110 m².

W budynkach jest od 5 do 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Aleje Praskie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 124/2A znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój.

Do mieszkania przewidziano możliwość zakupu komórki lokatorskiej, którą można zagospodarować na spiżarnię, warsztat czy składzik.

Okna w mieszkaniu wychodzą na zachód.

Okna, które wychodzą na zachód zapewniają dużą ilość intensywnego światła naturalnego. Orientacja zachodnia najlepiej sprawdzi się w salonie, gdzie nasłonecznienie jest szczególnie pożądane. Strona zachodnia będzie idealna we wszystkich pomieszczeniach, które posiadają balkon lub wyjście na taras. Okno wychodzące na zachód to również dobre rozwiązanie w gabinetach. Warto jednak rozważyć zakup rolet i zasłon, które nieco ograniczają ilość światła wpadającego do mieszkania.

Dla przyszłych mieszkańców Develia przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkowe

Ogródek, Taras

W ostatnim czasie uruchomiona została sprzedaż VI etapu Alei Praskich, w ramach której znajdzie się 230 lokali mieszkalnych i 9 lokali usługowych. W sprzedaży znajduje się szeroka oferta mieszkań o zróżnicowanych metrażach i rozkładach – od kawalerek po przestronne, 4-pokojowe lokale rodzinne. Do wszystkich przypisane będą balkony lub ogródki. Na miejscach parkingowych w halach garażowych zapewniona zostanie możliwość montażu ładowarek dla pojazdów elektrycznych.

Podobnie jak w przypadku pierwszego oraz drugiego etapu projektu, także ten będzie certyfikowany w międzynarodowym systemie BREEAM. Inwestycja realizowana jest z dużą dbałością o komfort mieszkańców i zapewnia dostęp do terenów zielonych.

Atuty inwestycji:

Funkcjonalne układy mieszkań

Tężnia solankowa, aleje spacerowe na terenie osiedla

Inwestycja atrakcyjna pod kątem wynajmu

W pobliżu jest planowana stacja metra — Mińska

Dobra komunikacja z innymi dzielnicami Warszawy

Niska zabudowa i spokojny charakter inwestycji

Parki i tereny rekreacyjne w okolicy

PROMOCJA:

Rezerwacja mieszkania z gwarancją stałej ceny.

Do końca września rezerwacja mieszkania z gwarancją stałej ceny.

Wakacyjna promocja

Zyskaj do 85 000 zł rabatu

Promocja dotyczy wybranych inwestycji i trwa do 31.09.2022 r. Liczba mieszkań w promocji ograniczona. Promocje nie łączą się. Szczegóły w biurze sprzedaży.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Aleje Praskie, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 61 podobnych nowych mieszkań.

Develia logo

W sprzedaży 1941 nieruchomości w 19 inwestycjach

8 nagród i wyróżnień

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 40 inwestycjach

Data publikacji: 18.01.2022
Data aktualizacji: 12.09.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Artykuły powiązane:

Inwestycje w pobliżu na Grochowie

Oferty na Grochowie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: