Rokokowa Residence

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.)

Ceny od: 9 599 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Rokokowa Residence dostępnych jest 16 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
01B
3
74,57 m²
1
03A
4
93,13 m²
Parter
03B
4
93,13 m²
Parter
04A
4
93,13 m²
Parter
893 958 zł9 599 zł/m²
04B
4
93,13 m²
Parter
05A
4
93,13 m²
Parter
06A
4
93,13 m²
Parter
06B
4
93,13 m²
Parter
07A
4
93,13 m²
Parter
07B
4
93,13 m²
Parter
08A
4
93,13 m²
Parter
08B
4
93,13 m²
Parter
893 958 zł9 599 zł/m²
09A
4
93,13 m²
Parter
09B
4
93,13 m²
Parter
18
5
158,7 m²
Parter
19
5
158,7 m²
Parter

Opis Inwestycji

Nowa inwestycja przy RokokowejPrzy ul. Rokokowej na warszawskich Bielanach powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa. Osiedle ma mieć kameralny charakter – projekt obejmuje jednorodzinne domy wolnostojące, domy w zabudowie bliźniaczej, a także mieszkania wkomponowane w dwukondygnacyjne budynki. Metraże liczą od 63 aż po 214 m².Deweloper realizujący inwestycję to DEVELIA (wcześniej LC Corp) - ogólnopolska grupa deweloperska posiadająca inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w dużych aglomeracjach takich, jak Kraków, Wrocław, Gdańsk czy Łódź. W Warszawie deweloper ma na swoim koncie m.in. osiedla Przy Promenadzie, Na Woli, Korona Pragi, Krzemowe, Powstańców 33 w Ząbkach czy Rezydencję Kaliską.Spokojna okolica, wygodny dojazdOsiedle Rokokowa Residence to inwestycja o kameralnym charakterze. O kształcie projektu zdecydował charakter okolicy i miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Osiedle dobrze wpisuje się w otoczenie, w którym przeważa niska zabudowa i dużo zieleni. Mimo spokojnego charakteru tej części Bielan, inwestycja będzie doskonale skomunikowana z centrum miasta. W odległości 1500 m znajduje się stacja metra Młociny. Komunikacja miejska, w tym także tramwaj, stanowi atrakcyjną i łatwo dostępną alternatywę dla samochodu. Co jednak ważne, lokalna infrastruktura pozwala na załatwienie większości codziennych spraw na miejscu. Dodatkowo, w niewielkiej odległości od Rokokowej znajduje się Galeria Bielany z bogatą ofertą sklepów, restauracji czy centrum fitness. W okolicy nie brakuje też terenów zielonych i rekreacyjnych. Do wyboru są m.in. Park Olszyna, Park Młociński czy Las Bielański.Dom czy mieszkanie?W ofercie Rokowa Residence znajdziemy domki jednorodzinne, bliźniaki, a także domy składające się z czterech niezależnych mieszkań. Każdy znajdzie coś dla siebie dzięki różnorodnym metrażom – od tych typowych dla mieszkań, po całkiem pokaźne, nawet 200-metrowe powierzchnie. Dodatkowo, dla każdego lokalu projekt przewiduje taras, balkon lub ogródek. Te ostatnie liczą nawet 300 m². Budowa osiedla trwa, a jej zakończenie planowane jest na I kwartał 2021 r. Ceny zaczynają się już od 7100 zł/m².

Inwestycja Rokokowa Residence znajduje się na Hucie, ul. Rokokowa (9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.).

Inwestycja Rokokowa Residence jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 27 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Rokokowa Residence pozostało na sprzedaż 16 mieszkań o powierzchniach od 75 do 159 metrów kwadratowych w cenie od 9 599 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 75 m2 (1 mieszkanie)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 93 m2 w cenie od 893 958 zł (13 mieszkań)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 159 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.) przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 18 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 27 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 16 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 75 do 159 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 893 958 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 9 599 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rokokowa Residence

Spokojna okolica, wygodny dojazd Osiedle Rokokowa Residence to inwestycja o kameralnym charakterze. O kształcie projektu zdecydował charakter okolicy i miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Osiedle dobrze wpisuje się w otoczenie, w którym przeważa niska zabudowa i dużo zieleni. Mimo spokojnego charakteru tej części Bielan, inwestycja będzie doskonale skomunikowana z centrum miasta. W odległości 700 m znajduje się stacja metra Młociny. Komunikacja miejska, w tym także tramwaj, stanowi atrakcyjną i łatwo dostępną alternatywę dla samochodu. Co jednak ważne, lokalna infrastruktura pozwala na załatwienie większości codziennych spraw na miejscu. Dodatkowo, w niewielkiej odległości od Rokokowej znajduje się Galeria Bielany z bogatą ofertą sklepów, restauracji czy centrum fitness. W okolicy nie brakuje też terenów zielonych i rekreacyjnych. Do wyboru są m.in. Park Olszyna, Park Młociński czy Las Bielański.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

W odległości 250 metrów od inwestycji Rokokowa Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Tytułowa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rokokowa Residence znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 340 "Kasztanowego Ludka" w odległości 850m, Przedszkole Nr 409 w odległości 1150m, LX Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Górskiego w odległości 1150m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 450 m znajduje się Saturn Fitness, w odległości 550 m znajduje się Heliodent, w odległości 700 m znajduje się Apteka Przyjazna.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się PKO BP, w odległości 300 m znajduje się WYMIANA OPON i AKUMULATORY, w odległości 350 m znajduje się PKO BP.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 450 m znajduje się Fit&Miś Centrum Fitness I Zabaw Dla Dzieci, w odległości 1000 m znajduje się Plac zabaw, w odległości 1100 m znajduje się Studio Body World.

Data publikacji: 24.06.2019

Data aktualizacji: 02.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie