Osiedle Przy Mogilskiej

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.)

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Przy Mogilskiej dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
12/AB
2
42,84 m²
2
25/AB
3
56,1 m²
Parter
12/C
4
81,59 m²
2
16/C
4
81,59 m²
3

Opis Inwestycji

Osiedle mieszkaniowe Przy Mogilskiej to mieszkania zrealizowane według przemyślanego projektu. Inwestycja oferuje wysoki standard wykończenia, funkcjonalne rozkłady, cichobieżne windy w każdej klatce schodowej, miejsca parkingowe w garażu podziemnym i zadbaną zieleń dookoła budynków. Największym atutem osiedla jest jednak jego lokalizacja – w odległości zaledwie 3 km od Rynku Głównego w Krakowie.Inwestycja znajduje się w obrębie dzielnicy Prądnik Czerwony, położonej w północnej części miasta. W promieniu 2 km od Osiedla Przy Mogilskiej są m.in.: Park Lotników Polskich, ogród botaniczny, Galeria Plaza Kraków, C.H. M1 oraz hala Tauron Arena Kraków. Działają tu także mniejsze sklepy, punkty usługowe, szkoły i przedszkola, czyli wszystko to, czego potrzeba na co dzień. Z pobliskich przystanków do centrum i innych części miasta kursują autobusy i tramwaje. Osiedle, dzięki atrakcyjnej lokalizacji, będzie dobrym wyborem zarówno pod kątem własnych potrzeb mieszkaniowych, jak i na wynajem.W ofercie Osiedla Przy Mogilskiej znajdziemy zarówno kompaktowe, mniejsze dwupokojowe, jak i większe, kilkupokojowe mieszkania. Metraże wahają się w granicach od 36 do 81 m². Co ważne, każdy lokal posiada balkon lub ogródek. Klienci mają także możliwość zakupu miejsca parkingowego bądź schowka zlokalizowanego w garażu podziemnym. Zakończenie pierwszego zaplanowano na II kwartał 2021 roku.Inwestycja jest realizowana przez dewelopera DEVELIA (wcześniej LC Corp).

Inwestycja Osiedle Przy Mogilskiej znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Mogilska (2.4 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.).

Inwestycja Osiedle Przy Mogilskiej jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 65 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Przy Mogilskiej pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 43 do 82 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 43 m2 (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 56 m2 (1 mieszkanie)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 82 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.) przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (73 miejsca)
  • miejsca postojowe naziemne (8 miejsc)

W inwestycji znajduje się 15 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 65 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (15).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (73 miejsca).
  • miejsca postojowe naziemne (8 miejsc).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 43 do 82 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Przy Mogilskiej

Inwestycja znajduje się w obrębie dzielnicy Prądnik Czerwony, położonej w północnej części miasta. W promieniu 2 km od Osiedla Przy Mogilskiej są m.in.: Park Lotników Polskich, ogród botaniczny, Galeria Plaza Kraków, C.H. M1 oraz hala Tauron Arena Kraków. Działają tu także mniejsze sklepy, punkty usługowe, szkoły i przedszkola, czyli wszystko to, czego potrzeba na co dzień. Z pobliskich przystanków do centrum i innych części miasta kursują autobusy i tramwaje. Osiedle, dzięki atrakcyjnej lokalizacji, będzie dobrym wyborem zarówno pod kątem własnych potrzeb mieszkaniowych, jak i na wynajem.

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych.

W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle Przy Mogilskiej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Białucha.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przy Mogilskiej znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Kącik Świata" w odległości 100m, Niepubliczne Przedszkole "Pod Magnolią" w odległości 600m, Żłobek Nr 19 w odległości 700m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 750 m znajduje się PRZY KRYNICZNEJ. APTEKA. SIKORA A., w odległości 1000 m znajduje się VARICOMED SP. Z O.O., w odległości 1150 m znajduje się LEK-POL. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się PKO BANK POLSKI. BANKOMAT, w odległości 450 m znajduje się FM BANK S.A. ODDZIAŁ, w odległości 500 m znajduje się Trattoria Da Marco.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 100 m znajduje się GTX Training Fitness Club, w odległości 400 m znajduje się STREFA RUCHU, w odległości 550 m znajduje się SAKURA Dance & Beauty.

Data publikacji: 18.07.2019

Data aktualizacji: 13.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie