Osiedle Maestro

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.)

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 850 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Viva Jagodno(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Jagodno, ul. Kajdasza (6.1 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 871/m2
  Viva Jagodno
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 57
  Powierzchnia: 42 - 116 m2
  Liczba pokoi: 2 - 6
  Dla inwestora 35 ofert
  Ronson Development Sp. z o.o.
 • Cztery Pory Roku(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Jagodno, ul. Komedy (6.1 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 019/m2
  Cztery Pory Roku
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 192
  Powierzchnia: 35 - 75 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 109 ofert
  Archicom S.A.
 • Buforowa 89(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Buforowa 89 (5.8 km od centrum Wrocławia)
  Buforowa 89
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 19
  Powierzchnia: 42 - 70 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 9 ofert
  Vantage Development S.A.

Opis Inwestycji

Osiedle Maestro

Osiedle Maestro doskonale wpisuje się w charakter otoczenia. Kameralna zabudowa i przyjazne mieszkańcom rozwiązania czynią je dobrym miejscem do życia. III etap inwestycji to trzypiętrowy budynek ze 125 mieszkaniami o różnorodnych układach i metrażach. Do każdego przynależy balkon lub taras. Swoje wymarzone lokum może tu znaleźć zarówno singiel, jak i rodzina z dziećmi. W pakiecie są cisza, spokój i miłe sąsiedztwo.1. Lokalizacja w spokojnej części miasta, w niewielkiej odległości od centrum.2. Funkcjonalne projekty mieszkań w metrażach od 26 do 78 m².3. Kameralne, nowe osiedle z niską zabudową.4. Plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.5. Bliskość ważnych arterii drogowych (m.in. wschodnia obwodnica Wrocławia, al. Armii Krajowej).6. Garaż podziemny i naziemne miejsca postojowe.

Inwestycja Osiedle Maestro znajduje się na Jagodnie, ul. Vivaldiego została zrealizowana przez dewelopera DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.).

Inwestycja Osiedle Maestro została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 125 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Maestro pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 48 do 78 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.) przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 125 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Maestro

Jagodno to spokojna, mieszkalna część dzielnicy Krzyki. Obok domów jednorodzinnych znajdziesz tu nowe, kilkukondygnacyjne budynki z estetycznie zaprojektowanymi częściami wspólnymi, placami zabaw i zadbaną zielenią. Jagodno to doskonała lokalizacja dla tych, którzy chcą mieszkać z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie mieć w zasięgu ręki jego wszystkie atuty. Niewielka odległość od centrum sprawia, że wyjście do kina czy spotkanie z przyjaciółmi w Rynku nie stanowią problemu. Weekendowy wypad za miasto będzie równie łatwy – do autostrady A4 i wschodniej obwodnicy Wrocławia dojedziesz w kilka minut. Rozbudowa ulicy Buforowej prowadzącej do centrum jest planowana na najbliższe lata.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Maestro mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Osiedle Maestro znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Vivaldiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Maestro znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt przedszkolny "Chuchaczek" w odległości 190 m, Niepubliczne Przedszkole "Pimpuś Sadełko" w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Maestro składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Antonio, w odległości 310 m znajduje się ABC, w odległości 320 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Maestro w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie