Osiedle Krzemowe

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.)

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 275 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Moduo Gardens(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Postępu 02-672 (6 km od centrum Warszawy)
  Moduo Gardens
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 148
  Powierzchnia: 30 - 132 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A.
 • Murapol Atrium Służewiec(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Cybernetyki 15 (6.1 km od centrum Warszawy)
  Murapol Atrium Służewiec
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 60 - 62 m2
  Liczba pokoi: 3
  Murapol S.A.
 • Apartamenty Bokserska(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Bokserska 56 (6.6 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Bokserska
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 13
  Powierzchnia: 64 - 140 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  KG Group Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle Krzemowe, zlokalizowane w dzielnicy Mokotów, stanowi atrakcyjną propozycję dla osób, które poszukują wygodnego lokum z dobrym dojazdem do centrum miasta. Bogata oferta mieszkań o różnorodnych rozkładach sprawi, że na pewno znajdziesz tu coś dla siebie.Projekt obejmuje zespół trzech budynków mieszkalnych z wewnętrznym dziedzińcem. Nowoczesna architektura nie tylko przyciąga wzrok, ale także zapewnia funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym mieszka się przyjemnie i komfortowo. Dla najmłodszych zaplanowano plac zabaw, dla pozostałych mieszkańców miejsca do odpoczynku i przyjemną dla oka zieleń. Pod budynkami znajduje się garaż podziemny. Na terenie osiedla przewidziano także ogólnodostępne naziemne miejsca postojowe. Budynki są wyposażone w cichobieżne windy.W ofercie znajdziesz mieszkania o zróżnicowanych metrażach. Możesz wybierać między kompaktowymi kawalerkami i dwu-, trzy-, a nawet czteropokojowymi lokalami. W zależności od piętra, do mieszkań przynależą tarasy, balkony lub ogródki.

Inwestycja Osiedle Krzemowe znajduje się na Służewcu, ul. Cybernetyki 2 (6.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.).

Inwestycja Osiedle Krzemowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 525 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 6 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Krzemowe pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 52 do 86 metrów kwadratowych w cenie od 7 749 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.) przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 6 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 525 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne: ogólnodostępne.
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Krzemowe

Atutem inwestycji jest niewątpliwie lokalizacja: - doskonale skomunikowana z centrum - sklepy, kino, klub fitness i punkty usługowe w pobliskiej Galerii Mokotów - atrakcyjne miejsca do wypoczynku w okolicy - m.in. Tor Służewiec, Park Arkadia oraz Park Dolinka Służewiecka - plac zabaw na terenie osiedla

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Krzemowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Osiedle Krzemowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Cybernetyki 04.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Krzemowe znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole "Małe Śmieszki" w odległości 260 m, Niepubliczne Przedszkole Montessori ItsyBitsy w odległości 290 m, Zespół Szkół nr 27 w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Krzemowe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Enel-Med Oddział Postępu w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Krzemowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 60 m znajduje się Żabka, w odległości 80 m znajduje się U Piekarza.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Krzemowe w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.05.2015

Data aktualizacji: 01.03.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie