Mała Praga

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.)

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 467 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Mieszko(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Przeworska 8b (5.4 km od centrum Warszawy)
  Osiedle Mieszko
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 64 m2
  Liczba pokoi: 4
  Victoria Dom S.A.
 • Stacja Grochów(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Przeworska 7 (5.5 km od centrum Warszawy)
  Stacja Grochów
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 193
  Powierzchnia: 26 - 100 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 74 oferty
  Dom Development S.A.
 • Chrzanowskiego(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Chrzanowskiego 14 (5.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 300 brutto/m2
  Chrzanowskiego
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 49
  Powierzchnia: 34 - 81 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  P. B. Konstanty Strus

Opis Inwestycji

Osiedle Mała Praga powstaje w Warszawie, w dzielnicy Praga Południe. Inwestycja ma wyjątkowe usytuowanie, w bliskim otoczeniu parków Obwodu Praga Armii Krajowej, Polińskiego oraz jednego z największych parków w Warszawie, tj. Parku Skaryszewskiego. Dzielnica Praga Południe jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta i jednocześnie gwarantuje szybki dojazd do węzła Marsa i Trasy Siekierkowskiej. Posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę z dostępem do szkół, przedszkoli, punktów usługowo-handlowych oraz terenów rekreacyjnych.Budowa Osiedla podzielona została na pięć etapów, z czego cztery zostały już zrealizowane. W ramach piątego etapu powstaje mały, kameralny budynek, z 46 lokalami o powierzchni od 30 mkw. do 108 mkw. Dodatkowo przewidziano garaż podziemny wraz ze schowkami. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki, na wyższych piętrach zaprojektowane duże tarasy.Atuty inwestycji:1. W pobliżu jest planowana stacja metra - Mińska2. Mieszkania z dużymi tarasami3. Przyjazna mieszkańcom niska zabudowa w cichej i bezpiecznej okolicy4. Osiedle zamknięte z kontrolą dostępu5. Parki i tereny rekreacyjne w okolicy

Inwestycja Mała Praga znajduje się na Grochowie, ul. Przeworska (5.5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.).

Inwestycja Mała Praga jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 46 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mała Praga pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 30 do 87 metrów kwadratowych w cenie od 8 799 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.) przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne (28 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 46 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne (28 miejsc).
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Mała Praga

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mała Praga mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Mała Praga znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przeworska 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mała Praga znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 51,,Misia Czarodzieja" w odległości 80 m, Przedszkole Nr 153 "Słoneczne Przedszkole" w odległości 280 m, Prywatne Przedszkole "Rośnij z Didasko" w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mała Praga jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 240 m, Lekarz w odległości 430 m, Centralny Szpital Kliniczny MON w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mała Praga składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Sklep warzywny, sklep spożywczy., w odległości 490 m znajduje się Żabka, w odległości 500 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mała Praga w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.10.2014

Data aktualizacji: 15.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie