Stawowa Przystań

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Des Henryk Dowgier Anna Dowgier s.j.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Stawowa Przystań dostępnych jest 30 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A.20
1
30 m²
3
A.23
1
30 m²
3
C.20
1
30 m²
3
C.23
1
30 m²
3
B.10
2
34 m²
1
B.11
2
34 m²
1
B.14
2
33,5 m²
1
B.18
2
34 m²
2
B.19
2
34 m²
2
B.25
2
33,5 m²
3
A.1
3
48 m²
Parter
A.7
3
55 m²
1
A.12
3
55 m²
1
A.18
3
55 m²
2
A.24
3
45,5 m²
3
B.26
3
54,5 m²
3
B.29
3
54 m²
3
C.1
3
48 m²
Parter
C.3
3
56 m²
Parter
C.7
3
55 m²
1
C.9
3
56 m²
1
C.10
3
55,5 m²
1
C.12
3
55 m²
1
C.13
3
55 m²
2
C.15
3
56 m²
2
C.16
3
56 m²
2
C.19
3
45,5 m²
3
C.21
3
46,5 m²
3
C.22
3
46 m²
3
C.24
3
45,5 m²
3

Oferty specjalne

 • Promocja

  Kup teraz zapłać po wakacjach

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Stawowa Przystań - balans między miejskim stylem życia i kontaktem z naturąPoznaj Stawową Przystań - Twój nowy dom budowany z potrzeby codziennego kontaktu człowieka z naturą i beztroskiego odpoczynku z dala codziennego gwaru dużej aglomeracji.Twoja PrzystańStawowa Przystań to Twój nowy dom, z dala od zgiełku zatłoczonych ulic i miejskiego szumu za oknem. Zamieszkaj w Bronowicach - przedmieściach Krakowa, które oferują harmonijne połączenie bliskości miasta i równoczesną ucieczkę od jego pośpiechu w otoczeniu.Mieszkanie naprawdę TwojeStawowa Przystań to osiedle budowane z myślą o Tobie, dlatego każde z mieszkań zapewni będzie Twoją własną oazą spokoju. W apartamentach o powierzchni od 30 do 56 m² to Ty zdecydujesz o podziale go na pokoje - jak tylko chcesz. Ogrzewanie ciepłem miejskim z MPEC, podziemny parking i przestronna, cichobieżna winda zapewnią Ci wszystko czego możesz zapragnąć by nie martwić się o wygodne życie w zgodzie z naturą i sobą.NaturaZamieszkaj w otoczeniu natury - zieleni, przestrzeni stawu i promenady. Zapewnij sobie codzienny kontakt z czystym powietrzem, śpiewem ptaków i możliwością spokojnych, niezmąconych hałasem miasta, spacerów. Stawowa Przystań to również inwestycja, która żyje w zgodzie z otaczającym ją środowiskiem adaptując okoliczne tereny do stworzenia ścieżki przyrodniczej dającej ukojenie nerwów zszarganych codziennymi problemami. Już nie musisz uciekać za miast aby odpocząć. Twój dom może być oazą Twojego spokoju i relaksu.BezpieczeństwoStawowa Przystań jest zaprojektowana jako bezpieczna oaza dla swoich mieszkańców. Dzięki takim rozwiązaniom jak podziemny parking, całodobowy monitoring wizyjny czy windy zjeżdżające prosto do garaży, osiedle samo dba o swoich mieszkańców zapewniając im bezpieczeństwo i spokojnie przespane noce. Dzięki takim rozwiązaniom Ty możesz oddać się błogiemu odpoczynku, a Twoje dzieci są zawsze bezpieczne!Wysoki standardNaszą inspiracją jest połączenie natury z żywiołem jakim jest człowiek, nie zapominamy jednak w tym mariażu o najwyższej jakości. Dzięki naszemu ponad 30-letniemu doświadczeniu w budowaniu i renowacji doskonale wiemy jak budować, by nasze projekty były w niezmienionej formie przez długie lata.Przy zakupie mieszkania, konieczny jest zakup miejsca postojowego (33900 złotych), oraz możliwy jest zakup komórki lokatorskiej (2990/metr kwadratowy).

Inwestycja Stawowa Przystań znajduje się na Prądniku Białym, ul. Stawowa (5.5 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Des Henryk Dowgier Anna Dowgier s.j..

Inwestycja Stawowa Przystań jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 78 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Stawowa Przystań pozostało na sprzedaż 30 mieszkań o powierzchniach od 30 do 56 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 30 m2 (4 mieszkania)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 34 m2 (6 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 46 do 56 m2 (20 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Des Henryk Dowgier Anna Dowgier s.j. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 78 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Stawowa Przystań powstała dzięki połączeniu kreatywności i inspiracji bronowicką przyrodą z chęcią odpowiedzi na potrzeby współczesnych mieszkańców miasta oraz - doświadczeniem. Projekt został stworzony przez cenione krakowskie biuro projektowe Lewicki i Łatak, natomiast za wykończenie odpowiada firma DeS, od ponad 30 lat zajmująca się renowacją najważniejszych w Polsce budynków m.in. na Wawelu czy Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: własny akwen wodny, monitoring, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się staw.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 30 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 30 do 56 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Stawowa Przystań

Stawowa Przystań nie z przypadku znajduje się właśnie w krakowskich Bronowicach. To lokalizacja, która zapewnia odpowiedzi na wszystkie potrzeby współczesnych mieszkańców miast i ich przyszłych dzieci. Zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską dojazd do Krakowa nigdy nie zajmie więcej niż 20 minut. W bliskim sąsiedztwie znajdują się także centra handlowe, szkoły, przedszkola i żłobki. W takim samym czasie z Bronowickich ogrodów można również dotrzeć do Ojcowskiego Parku Narodowego by jeszcze bardziej poczuć więź z naturą. Czy może istnieć lepszy kąt do życia niż miejsce w idealnym balansie między cywilizacją i naturą? Poznaj Stawową Przystań - swój nowy dom.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

W odległości 200 metrów od inwestycji Stawowa Przystań znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Ojcowska Wągroda.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Stawowa Przystań znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole św. Franciszka w odległości 200m, Prywatny Żłobek Tęczowe Misie w odległości 1050m, Punkt Przedszkolny Gwiazdeczka w odległości 1150m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m znajduje się ULTRAMED SP.P. GABINET LEKARSKI I STOMATOLOGICZNY. MAGA P., GREGORCZYK-MAGA I., w odległości 700 m znajduje się MEDYK SP. Z O.O., w odległości 1200 m znajduje się MEDYCYNA RODZINNA SP. Z O.O. NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 650 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA STYGMATÓW ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU, w odległości 1250 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. ANTONIEGO Z PADWY, w odległości 1350 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP.

Data publikacji: 13.03.2019

Data aktualizacji: 09.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie