Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 79,7 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez DELTA-K

Powierzchnia
80 m²
Pokoje
3
Piętro
parter
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:L3
Ceny mieszkań (netto):
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:80 m²
Realizacja nieruchomościzostała oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 250 do 260 cm wysokości.
Piętro:parter
Strony świata:widok z okien jest na zachód, południe.
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Weteranów 15A, w której dostępna jest jeszcze 1 podobna oferta.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 80 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Weteranów 15A przy ulicy w Lublinie, ul. Weteranów 15A (2.5 km od centrum Lublina). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera DELTA-K.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 12 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostają 3 o powierzchni od 41 do 80 m², w budynku są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 podziemna. Inwestycja Weteranów 15A została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu L3 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 250 do 260 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, jest 1 łazienka. Okna w mieszkaniu wychodzą na zachód, południe. Dla przyszłych mieszkańców deweloper DELTA-K przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Lokale dostosowane są zarówno dla osób chcących zamieszkać tutaj na stałe jak i przebywających w Lublinie tymczasowo w celach naukowych lub biznesowych. Budynek posiada nowoczesną i komfortową windę zapewniającą sprawną komunikację z każdej kondygnacji.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Weteranów 15A, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 1 podobne nowe mieszkanie.

Lokalizacja inwestycji Weteranów 15A

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

W odległości 200 metrów od inwestycji Weteranów 15A znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Spadochroniarzy 02.

Data publikacji: 22.06.2017

Data aktualizacji: 12.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie