Osiedle Zielone Etap III

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dekpol S.A.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 578 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Osiedle Zielone Etap III

Osiedle Zielone Etap II

Inwestycja Osiedle Zielone Etap II znajduje się na Jasieniu, ul. Potęgowska (6,6 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Dekpol S.A.. Inwestycja Osiedle Zielone Etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 101 lokali mieszkalnych . Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Gdańsk, Jasień, ul. Potęgowska (6,6 km od centrum Gdańska)

Inwestycja polecana

Osiedle Zielone Etap II
 • Termin oddania: oddane do użytku
Dekpol S.A.
Inwestycja sprzedana

Najbliższe inwestycje

Optima (468 m dalej)

Inwestycja Optima znajduje się na Jasieniu, ul. Stężycka (6,8 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Inpro S.A.. Inwestycja Optima została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchniach od 32 do 64 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Gdańsk, Jasień, ul. Stężycka (6,8 km od centrum Gdańska)
Ceny od: 5 508 zł/m2

Inwestycja polecana

Optima
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 191
 • Powierzchnia: 32 - 64 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 3
Inpro S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Astra Park (503 m dalej)

Inwestycja Astra Park znajduje się na Jasieniu, ul. Turzycowa (6,3 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Activa AP Sp. z o.o. Sp. k.. Inwestycja Astra Park jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchniach od 36 do 79 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Gdańsk, Jasień, ul. Turzycowa (6,3 km od centrum Gdańska)
Ceny od: 5 700 zł/m2

Inwestycja polecana

Astra Park
 • Termin oddania: 3 kw. 2020
 • Liczba Mieszkań: 49
 • Powierzchnia: 36 - 79 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
Activa AP Sp. z o.o. Sp. k.
Mieszkania spełniające kryteria

Zielony Widok (627 m dalej)

Inwestycja Zielony Widok znajduje się na Jasieniu, ul. Lawendowe Wzgórze (6,2 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Robyg Grupa Deweloperska. Inwestycja Zielony Widok jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchniach od 39 do 77 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Gdańsk, Jasień, ul. Lawendowe Wzgórze (6,2 km od centrum Gdańska)
Ceny od: 5 600 zł/m2

Inwestycja polecana

Zielony Widok
 • Termin oddania: 4 kw. 2020
 • Liczba Mieszkań: 6
 • Powierzchnia: 39 - 77 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
Robyg Grupa Deweloperska
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Zielone etap III tworzy zespół trzech czteropiętrowych budynków. Inwestycja jest kontynuacją rozbudowy, cieszącego się dużą popularnością, kompleksu budynków przy ul. Potęgowskiej, pomiędzy ul. Armii Krajowej i obwodnicą Trójmiasta, na wschód od jeziora Jasień.

Mieszkańcy Osiedla Zielonego cenią sobie przede wszystkim lokalizację. Bliskość najważniejszych szlaków komunikacyjnych i zasięg terytorialny transportu miejskiego gwarantuje szybki i swobodny dostęp do wszystkich dzielnic miasta.

Osiedle Zielone etap III tworzy przestrzeń bogatą w zieleń. Usytuowanie lokali usługowych, bliskość przedszkoli, szkół i żłobków sprzyja codziennemu życiu. Z kolei nowoczesna architektura budynków i dobry standard wykonania inwestycji pozwala Mieszkańcom cieszyć się komfortem ich nieruchomości.

Inwestycja Osiedle Zielone Etap III znajduje się na Jasieniu, ul. Potęgowska (6,6 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Dekpol S.A..

Inwestycja Osiedle Zielone Etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 51 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Zielone Etap III pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 64 metrów kwadratowych w cenie od 4 868 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dekpol S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 51 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Zielone Etap III

Kameralne, złożone głównie z nowych osiedli i domków jednorodzinnych osiedle Jasień ma powierzchnię 11 km kw i ok. 8 tys. mieszkańców. Jasień graniczy z dzielnicami miejskimi Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo a także z obszarami wiejskimi (Kałbudy, Kokoszki) i z malowniczym Pojezierzem Kaszubskim. Południowo-zachodnią granicę dzielnicy wyznacza droga krajowa S7 a dzielnicę na pół przedziela główna arteria Aleja Armii Krajowej. Zachodnia część dzielnicy to coś dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu – znajdują się tu głównie lasy, ogródki działkowe Zabornia i Jezioro Jasień. Znajdują się tu również zabytki takie, jak dworek z XIX wieku i park dworski. Po dzielnicy można poruszać się dzięki 14-tu liniom autobusowym. Tą podmiejską dzielnicę dzieli zaledwie ok. 0,5 km od dwóch prestiżowych, gdańskich liceów a także Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej. Udane zakupy zapewniają centra handlowe położone na zachód od dzielnicy, takie jak Auchan, Leroy Merlin czy Decathlon.

Komunikacja

Na Jasień dojeżdża 14-cie linii autobusów miejskich, zatrzymują się tu też autobusy w kierunku podmiejskim. Planowana jest budowa przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitarnej Gdańsk Jasień. Główna arteria Jasienia, Aleja Armii Krajowej, to część trasy W-Z a tuż za granicą dzielnicy biegnie droga krajowa S7. W odległości 350 metrów od inwestycji Osiedle Zielone Etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Szadółki.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zielone Etap III znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Mali Przyjaciele w odległości 1 100 m, Akademia Małego Smyka w odległości 1 150 m, Bajeczne Przedszkole - przedszkole niepubliczne w odległości 1 250 m.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: InvestBank SA w odległości 1 150 m, Bank Zachodni WBK SA w odległości 1 200 m, Bankomat BZWBK w odległości 1 250 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Good Luck Club w odległości 950 m, Tiger Gym w odległości 1 000 m, Dojo Kosodan - Klub sportów walki, fitness, siłownia, sauna w odległości 1 150 m.

Data publikacji: 23 września 2015 15:49

Data aktualizacji: 01 stycznia 2018 01:00

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Mieszkania

Gdzie szukasz

Podaj miasto lub dzielnicę

Maksymalna cena nieruchomości

Cena do

Minimalna liczba pokoi

Nie mniej niż

Minimalna powierzchnia

Nie mniej niż

Twoje uwagi

Uwagi

Twoje dane kontaktowe

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o., więcej o ochronie danych

Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu

Wiadomości powiązane z Dekpol S.A.

Dekpol członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Dekpol członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Dziękujemy

document icon

Przekazaliśmy deweloperowi Dekpol S.A. Twoją prośbę o kontakt w sprawie nieruchomości Osiedle Zielone Etap III

Deweloper skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie

Znajdziemy dla Ciebie