Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 51,6 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dasta Invest Sp. z o.o.

Cena: 474 812 zł

Rata kredytu wynosi 2132 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
52 m²
Pokoje
3
Piętro
parter

Termin oddania

1 kw. 2021

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:0-B-46
Ceny mieszkań: 474 812 zł9 200 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:52 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:parter
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Dąbska Street- III etap, w której dostępne są jeszcze 94 podobne oferty.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Dąbska Street- III etap przy ulicy na Grzegórzkach, ul. Dąbska (3 km od centrum Krakowa). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Dasta Invest Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 177 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostają 122 o powierzchni od 35 do 98 m², w budynkach jest 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Dąbska Street- III etap jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 0-B-46 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dasta Invest Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 474 812 zł (9 200 zł/m²).

Mieszkania najlepszą inwestycją na przyszłośćTrzeci etap zespołu budynków przy ul. Dąbskiej (budynek A i B). Inwestycja ta sąsiaduje bezpośrednio z Parkiem Lotników – jednym z ważniejszych miejsc rekreacyjnych dla mieszkańców Krakowa. Poza bliskim sąsiedztwem terenów zielonych, na wyjątkowość lokalizacji wpływa niewielka odległość do centrum Krakowa oraz bardzo dobre połączenie komunikacyjne, które gwarantuje sprawne i płynne przemieszczanie się po Krakowie.W inwestycji zaprojektowano mieszkania o zróżnicowanych metrażowo powierzchniach od 34 do 98 m2. W budynku przewidziano 216 miejsc postojowych oraz komórki lokatorskie.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Dąbska Street- III etap, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 94 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji Dąbska Street- III etap

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

W odległości 400 metrów od inwestycji Dąbska Street- III etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Lema.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Dąbska Street- III etap znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Kącik Świata" w odległości 650m, Szkoła Podstawowa nr 114 w odległości 650m, Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w odległości 700m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1150 m znajduje się IMED24 S.A., w odległości 1150 m znajduje się LEK-POL. APTEKA, w odległości 1400 m znajduje się BODZEK MACIEJ. PRZYCHODNIA LEKARSKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 600 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW. ŚW. BRATA ALBERTA, w odległości 900 m znajduje się PARAFIE RZYMSKOKATOLICKIE PARAFIA ŚW. STANISŁAWA BISKUPA-MĘCZENNIKA DĄBIE, w odległości 1000 m znajduje się Krakowski Teatr Uliczny Scena Kalejdoskop.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 650 m znajduje się Dąbski Klub Sportowy, w odległości 750 m znajduje się GTX Training Fitness Club, w odległości 850 m znajduje się STREFA RUCHU.

Data publikacji: 21.11.2018

Data aktualizacji: 15.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie