Apartament na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 68,1 m²

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dardom

Powierzchnia
68 m²
Pokoje
3
Piętro
parter

Termin oddania

4 kw. 2021

Zobacz rzut

Rekomendowane pod inwestycje

Apartamenty wakacyjne znajdujące się w inwestycji Apartamenty Białe Etap II są przeznaczone pod zakup inwestycyjny z możliwością generowania przychodów z wynajmu lub dla ludzi poszukujących tak zwanego „drugiego domu” do wypoczynku. Oferty w tej inwestycji nie mają gwarantowanej stopy zwortu.

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:F5
Ceny apartamentów (brutto):
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:68 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Powierzchnie dodatkowe:taras o powierzchni 11 m².
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:parter
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne: Komórki lokatorskie w cenie mieszkania lub duże odpłatne..
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:apartament znajduje się w inwestycji Apartamenty Białe Etap II, w której dostępnych jest jeszcze 20 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowy 3 pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 68 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Apartamenty Białe Etap II przy ulicy w Augustowie, ul. Turystyczna (21 km od Suwałk). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Dardom.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 27 nowy apartament, na sprzedaż pozostają 23 o powierzchni od 28 do 70 m², w budynku jest 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Apartamenty Białe Etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy apartament o oznaczeniu F5 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W apartamencie znajdują się 3 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dardom przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Niezwykłe miejsce, położone nad jeziorem Białym, jedyne takie miejsce w Augustowie.Spotkanie charakteru oraz indywidualności pełne pasji mogą się w pełni zrealizować właśnie tutaj. Jesteśmy pewni, że wszyscy, którzy zainteresują się apartamentami w naszej inwestycji, to ludzie niezwyczajni, to ludzie ceniący komfort i spokój pełnej zieleni okolicy.Apartamenty Białe to nie osiedle kilku bloków lecz jeden kompleks mieszkalny, ogrodzony i monitorowany co daje poczucie spokoju i komfortu.Każdy detal naszej inwestycji jest wykonany z największą starannością, nie ma tutaj miejsca na przypadek. Doskonale wybrane materiały budowlane i nietuzinkowy projekt architektoniczny to atrybuty Apartamentów Białych. To nowoczesność, prestiż oraz miejsce znakomitej energii. To miejsce spokojne, ciche ale równocześnie dające wszystkie możliwości wynikające z mieszkania w pięknej okolicy nad jeziorem gdzie można uprawiać szereg sportów wodnych.Oprócz standardowego wyposażenia deweloperskiego budynek będzie posiadał dodatkowo:Każde mieszkanie od I piętra z widokiem na jezioro.150 m od plaży miejskiej nad jeziorem Białym.Panoramiczne okna do podłogi w salonie oraz przesuwne drzwi balkonowe w systemie bezprogowym.Termoizolacyjne ściany o obniżonym współczynniku ciepła (styropian gr. 20 cm) – niskie opłaty za c.o.Instalacje pod montaż klimatyzacji na balkonie od strony południowej.Wentylacja w apartamentach hybrydowa.Oranżerie (ogrody zimowe) i zielone tarasy na ostatniej piąte kondygnacji.Mieszkania z podwójnymi balkonami od strony północno – wschodniej i południowo – zachodniej.Ogrzewanie salonów grzejnikami wpuszczonymi w podłogę (grzejniki kanałowe w podłodze ) opcja ogrzewanie podłogowe.Ciepła podłoga w łazience.Miejsca postojowe w podziemnym garażu lub na zewnątrz budynku.Komórki lokatorskie w cenie mieszkania lub duże odpłatne.Możliwość zaprojektowania wykończenia apartamentu i pomoc przy jego wykańczaniu.Kupon rabatowy na zakup materiałów wykończeniowych w wysokości 2000 zł w sklepach.Wysoki standard wykończenia powierzchni wspólnych, (klatki schodowe, korytarze, windy itd.):okładzina ścienna z Rock Panelu lub płyty włóknowo-cementowej na wejściach i klatce budynku oraz na ostatniej kondygnacji,marmur (wejście do windy),posadzki korytarza i klatki schodowej z wysokiej klasy płyty lub kamienia,balkony w technologii bezspoinowej tzw. kamienny dywan,balustrady ze stali nierdzewnej, szklane balustrady,elewacja z najtrwalszego tynku kwarcowego,zewnętrzne oświetlenie lampami LED,windy o napędzie elektrycznym,drzwi wejściowe o podwyższonej izolacji akustycznej i obudowane portalem z numerem lokalu.

Apartament znajduje się w inwestycji Apartamenty Białe Etap II, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 20 podobnych nowych apartamentów.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Białe Etap II

Województwo podlaskie to jedna z jednostek podziału administracyjnego Polski o powierzchni 20 187,02 kilometrów kwadratowych. Przez jego środek przepływa rzeka Narew. Stolicą Podlasia jest miasto Białystok. W obrębie regionu znajdują się fragmenty pierwotnej Puszczy Białowieskiej orz unikatowe bagna, mieszczące się w dolinie Biebrzy oraz nad rozlewiskami Narwi. Na tle innych województw to wyróżnia się wielokulturowością oraz wielowyznaniowością mieszkańców. Na terenie województwa podlaskiego przeważają tereny nizinne, a najwyższy wierzchołek wynosi 298 m.n.p.m.

Komunikacja

W odległości 700 metrów od inwestycji Apartamenty Białe Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Dworzec PKP Augustów Port.

Data publikacji: 31.05.2019

Data aktualizacji: 31.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie