Apartamenty Białe Etap II

Apartament wakacyjny

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDardom

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Niezwykłe miejsce, położone nad jeziorem Białym, jedyne takie miejsce w Augustowie.Spotkanie charakteru oraz indywidualności pełne pasji mogą się w pełni zrealizować właśnie tutaj. Jesteśmy pewni, że wszyscy, którzy zainteresują się apartamentami w naszej inwestycji, to ludzie niezwyczajni, to ludzie ceniący komfort i spokój pełnej zieleni okolicy.Apartamenty Białe to nie osiedle kilku bloków lecz jeden kompleks mieszkalny, ogrodzony i monitorowany co daje poczucie spokoju i komfortu.Każdy detal naszej inwestycji jest wykonany z największą starannością, nie ma tutaj miejsca na przypadek. Doskonale wybrane materiały budowlane i nietuzinkowy projekt architektoniczny to atrybuty Apartamentów Białych. To nowoczesność, prestiż oraz miejsce znakomitej energii. To miejsce spokojne, ciche ale równocześnie dające wszystkie możliwości wynikające z mieszkania w pięknej okolicy nad jeziorem gdzie można uprawiać szereg sportów wodnych.Oprócz standardowego wyposażenia deweloperskiego budynek będzie posiadał dodatkowo:Każde mieszkanie od I piętra z widokiem na jezioro.150 m od plaży miejskiej nad jeziorem Białym.Panoramiczne okna do podłogi w salonie oraz przesuwne drzwi balkonowe w systemie bezprogowym.Termoizolacyjne ściany o obniżonym współczynniku ciepła (styropian gr. 20 cm) – niskie opłaty za c.o.Instalacje pod montaż klimatyzacji na balkonie od strony południowej.Wentylacja w apartamentach hybrydowa.Oranżerie (ogrody zimowe) i zielone tarasy na ostatniej piąte kondygnacji.Mieszkania z podwójnymi balkonami od strony północno – wschodniej i południowo – zachodniej.Ogrzewanie salonów grzejnikami wpuszczonymi w podłogę (grzejniki kanałowe w podłodze ) opcja ogrzewanie podłogowe.Ciepła podłoga w łazience.Miejsca postojowe w podziemnym garażu lub na zewnątrz budynku.Komórki lokatorskie w cenie mieszkania lub duże odpłatne.Możliwość zaprojektowania wykończenia apartamentu i pomoc przy jego wykańczaniu.Kupon rabatowy na zakup materiałów wykończeniowych w wysokości 2000 zł w sklepach.Wysoki standard wykończenia powierzchni wspólnych, (klatki schodowe, korytarze, windy itd.):okładzina ścienna z Rock Panelu lub płyty włóknowo-cementowej na wejściach i klatce budynku oraz na ostatniej kondygnacji,marmur (wejście do windy),posadzki korytarza i klatki schodowej z wysokiej klasy płyty lub kamienia,balkony w technologii bezspoinowej tzw. kamienny dywan,balustrady ze stali nierdzewnej, szklane balustrady,elewacja z najtrwalszego tynku kwarcowego,zewnętrzne oświetlenie lampami LED,windy o napędzie elektrycznym,drzwi wejściowe o podwyższonej izolacji akustycznej i obudowane portalem z numerem lokalu.

Inwestycja Apartamenty Białe Etap II znajduje się w Augustowie, ul. Turystyczna (21 km od Suwałk), jest realizowana przez dewelopera Dardom.

Inwestycja Apartamenty Białe Etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 27 nowych apartamentów. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Białe Etap II pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchniach od 28 do 70 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dardom przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Komórki lokatorskie w cenie mieszkania lub duże odpłatne..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 27 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: Komórki lokatorskie w cenie mieszkania lub duże odpłatne..
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się jezioro.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Białe Etap II

Województwo podlaskie to jedna z jednostek podziału administracyjnego Polski o powierzchni 20 187,02 kilometrów kwadratowych. Przez jego środek przepływa rzeka Narew. Stolicą Podlasia jest miasto Białystok. W obrębie regionu znajdują się fragmenty pierwotnej Puszczy Białowieskiej orz unikatowe bagna, mieszczące się w dolinie Biebrzy oraz nad rozlewiskami Narwi. Na tle innych województw to wyróżnia się wielokulturowością oraz wielowyznaniowością mieszkańców. Na terenie województwa podlaskiego przeważają tereny nizinne, a najwyższy wierzchołek wynosi 298 m.n.p.m.

Komunikacja

W odległości 700 metrów od inwestycji Apartamenty Białe Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Dworzec PKP Augustów Port.

Data publikacji: 31.05.2019

Data aktualizacji: 31.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie