Dom na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 115,7 m²

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez CSI Development

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Rezydencje Jagiełły lub inne propozycje na Niedźwiadku

Powierzchnia
116 m²
Pokoje
4
Piętra
1

Termin oddania

4 kw. 2020

Zobacz rzut

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:3A
Liczba kondygnacji:1 poziom w tym poddasze.
Pokoje:4 pokoje.
Powierzchnia:116 m²
Powierzchnia działki:informacja u dewelopera.
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:ogródek o powierzchni 61 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:2 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:nieruchomość bezczynszowa.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:dom znajduje się w inwestycji Rezydencje Jagiełły.

Opis oferty

Nowy 4 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 116 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Rezydencje Jagiełły przy ulicy na Niedźwiadku, ul. Władysława Jagiełły 31 (9.9 km od centrum Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera CSI Development.

Cała inwestycja składa się z 14 nowych domów w tym 9 domów typu dom szeregowy. Inwestycja Rezydencje Jagiełły jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy dom nr 3A nie posiada podpiwniczenia oraz ma garaż 1 stanowiskowy. W domu znajdują się 4 pokoje, kuchnia jest Otwarta, 2 łazienki, lokal posiada Ogródek o powierzchni 61 m². Dla przyszłych mieszkańców deweloper CSI Development przewidział również: miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa domu wynosi wynosi 720 000 zł.

Rezydencje Jagiełły – Ursus to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny, doskonała lokalizacja, wyróżniająca się nowoczesną architekturą zewnętrzną z funkcjonalnymi i optymalnie zaprojektowanymi wnętrzami.Inwestycja składa się dwóch zespołów budynków łącznie 14 lokali mieszkalnych, teren ogrodzony, wspólny dziedziniec .– Pierwszy zespół budynków to 7 lokali mieszkalnych z ogródkiem lub dużym tarasem.Powierzchnia mieszkalna od 76m2, z dodatkowymi pomieszczeniami pomocniczymi o ok. 40m2; garażem, kotłownią oraz komórką– Drugi zespół budynków to 7 segmentów z ogródkami, o powierzchni mieszkalnej 135m2 z dodatkowymi pomieszczeniami pomocniczymi typu garaż, kotłownia, komórka o metrażu 61m2 . Domy bezczynszowe, indywidualne ogrzewanie.

Dom znajduje się w inwestycji Rezydencje Jagiełły.

Lokalizacja inwestycji Rezydencje Jagiełły

Rezydencje Jagiełły znajdują w warszawskiej dzielnicy Ursus. Najbliższą okolicę stanowi zasadniczo niska zabudowa. Inwestycja charakteryzuje się zielonym otoczeniem, które idealnie współgra z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Park Hassów, w którym można każdego dnia odpocząć, czy napić się pysznej kawy. Bardzo ciekawym pomysłem na spędzenie wolnego czasu może być także park zabaw dla dorosłych, który znajduje się ok. 500 metrów od Rezydencji Jagiełły Liczna sieć autobusowa pozwala na szybki dojazd w praktycznie każde miejsce w stolicy, a przede wszystkim do centrum. Przystanek ZTM zlokalizowany jest ok. 300 metrów od inwestycji i obsługuje zarówno linie zwykłe jak i przyspieszone. Dojazd do centrum zdecydowanie ułatwia także stacja PKP Ursus, z którego odjeżdżają pociągi SKM oraz KM. Czas dojazdu z tej tej stacji do Śródmieścia wynosi zaledwie 15 minut. Codzienne zakupy można dokonać w pobliskich sklepach, czy dyskontach. W odległości ok. 1,8 km znajduje się centrum handlowe FACTORY. Świeżą żywność można zakupić na rynku oddalonym ok. 500 metrów. W pobliżu znajdują także dwie szkoły podstawowe, co stanowi ułatwienie dla rodzin z dziećmi.

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

W odległości 150 metrów od inwestycji Rezydencje Jagiełły znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Gierdziejewskiego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencje Jagiełły znajduje się 55 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Małych Smoków w odległości 300m, BS-4 w odległości 400m, Przedszkole nr 219 Niezapominajka w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Małysz Jerzy, lek. med. Spec. chorób wewn., w odległości 350 m znajduje się Asdent. Pracownia protetyczna. Jurek I. Technik dentystyczny, w odległości 400 m znajduje się Konert. Aparaty słuchowe.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 350 m znajduje się Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, w odległości 450 m znajduje się Biblioteka Gołąbki, w odległości 550 m znajduje się Biblioteka Niedźwiadek.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 350 m znajduje się Park Hassów, w odległości 500 m znajduje się Pływalnia Albatros, w odległości 650 m znajduje się Oxygen Fitness & Wellness Club.

Data publikacji: 16.05.2019

Data aktualizacji: 10.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie