Grochowska 107

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez CPM Development sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 505 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • NOVA PRAGA - OSIECKA

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Witolin, ul. Osiecka (6.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 610 brutto/m2
  NOVA PRAGA - OSIECKA
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 17
  Powierzchnia: 47 - 74 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Grupa Inwest
 • Praga Verde(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Gdecka (6.3 km od centrum Warszawy)
  Praga Verde
  Pod wynajem
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 38
  Powierzchnia: 35 - 77 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Aneo Development
 • Kamienica Grochowska(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Grochowska 75/77 (6.8 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 800/m2
  Kamienica Grochowska
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 67
  Powierzchnia: 43 - 88 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  P.H.U."KONSTANS"- K. Król

Opis Inwestycji

Nowoczesna inwestycja proekologicznaGrochowska 107 to kameralna i nowoczesna inwestycja na Pradze Południe. Świetnie zlokalizowany budynek o podwyższonym eko-standardzie z 30 bardzo komfortowymi mieszkaniami. Nad dwupoziomowym garażem znajdzie się 5 kondygnacji mieszkalnych. Na każdej z nich po 6 mieszkań – 1, 2 i 3 pokojowych, większość z balkonami lub loggiami.W ofercie mieszkania standardowo wyposażone w instalacje znacznie ograniczające zużycie energii, co oznacza niższe koszty utrzymania:• w każdym mieszkaniu rekuperator – przede wszystkim zapewnia wysoki odzysk ciepła, ale także świeże i przefiltrowane powietrze bez smogu i pyłków• kolektory słoneczne – ogrzewają wodę przez co zmniejszają zużycie gazu i obniżają koszty c.o. i c.w. dla wszystkich mieszkańców• instalacja fotowoltaiczna - zamienia energię słoneczną na darmowy prąd zużywany do obsługi części wspólnych budynku m.in. do oświetlenia klatki schodowej i garażu, obsługi windy i bram garażowych.Ponadto świetne okna o wysokiej izolacyjności i akustyce oraz bardzo dobrze docieplony budynek.Dodatkowe atuty inwestycjiDlaczego warto tu kupić mieszkanie:• Ogólnodostępny dla mieszkańców wewnętrzny ogród• Metraże od 26 m2 do 65 m2 z bardzo dobrze rozplanowaną przestrzenią mieszkalną• Niższe rachunki = energooszczędne technologie (rekuperacja, kolektory słoneczne, fotowoltaika, ciepłe okna, dobra izolacja)• Ciche mieszkania - okna i drzwi do mieszkań o podwyższonej akustyce• Świeże powietrze przy zamkniętych oknach - tak działa rekuperacja• Mieszkania dla alergików - powietrze przefiltrowane przez rekuperator• Cichobieżna winda i wideodomofony• Dwupoziomowy garaż - poziomy -1 i 0• Estetycznie zaprojektowane i wykończone klatki schodowe• Duże komórki lokatorskie - od 2 do prawie 4 m2• Miejsce na wózki i rowery dla mieszkańców• Bez lokali usługowych na parterze.• Ciekawa i nowoczesna architektura budynku• Możliwość wykończenia mieszkań pod klucz• Dogodna komunikacja miejska - blisko tramwaje i autobusy - 15 min. do centrum Warszawy• Własność gruntuW ofercie również bezpłatne Doradztwo Kredytowe z indywidualnymi promocjami dla Klientów realizowane przez NOTUS Finanse S.A.

Inwestycja Grochowska 107 znajduje się na Gocławku, ul Grochowska 107 (6.5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera CPM Development sp. z o.o..

Inwestycja Grochowska 107 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Grochowska 107 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 26 do 66 metrów kwadratowych w cenie od 8 838 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper CPM Development sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, videodomofon, własna kotłownia, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Grochowska 107

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

W odległości 50 metrów od inwestycji Grochowska 107 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Żółkiewskiego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Grochowska 107 znajduje się 41 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 179 w odległości 200m, Przedszkole Mamaya w odległości 200m, Przedszkole nr 179 w odległości 200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się NEURON Sprzęt Rehabilitacyjny, w odległości 150 m znajduje się Stachurski J., lek.med. internista, w odległości 150 m znajduje się Amimed Sp. z o.o. Pracownia diagnostyki laboratoryjnej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 200 m znajduje się Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy Dzielnicy Warszawa Praga Południe. Wypożyczalnia dla dorosłych i młodzieży nr 18, w odległości 400 m znajduje się Kościół Najczystszego Serca Maryi, w odległości 500 m znajduje się Relax. Klub Ostrobramskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Kula Elżbieta. Rytmika, aerobik, w odległości 450 m znajduje się Park im. płk. Jana Szypowskiego „Leśnika”, w odległości 450 m znajduje się Olszynka Grochowska. Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej .

Data publikacji: 05.07.2019

Data aktualizacji: 02.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie