Grochowska 107

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCPM Development sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 618 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • NOVA PRAGA - OSIECKA
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Witolin, ul. Osiecka (6.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 790 brutto/m2
  NOVA PRAGA - OSIECKA
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 48 - 75 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 7 ofert
  Grupa Inwest
 • Pustelnicka(0.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Witolin, ul. Pustelnicka (6.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 300/m2
  Pustelnicka
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 41 - 83 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 2 oferty
  Grupa Inwest
 • Żółkiewskiego 7(0.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Żółkiewskiego 7 (6.7 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 150 brutto/m2
  Żółkiewskiego 7
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 14
  Powierzchnia: 33 - 60 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 1 oferta
  Żółkiewskiego 7 Skavia Development Sp. z o.o. Sp. K.

Opis Inwestycji

Nowoczesna inwestycja proekologicznaGrochowska 107 to kameralna i nowoczesna inwestycja na Pradze Południe. Świetnie zlokalizowany budynek o podwyższonym eko-standardzie z 30 bardzo komfortowymi mieszkaniami. Nad dwupoziomowym garażem znajdzie się 5 kondygnacji mieszkalnych. Na każdej z nich po 6 mieszkań – 1, 2 i 3 pokojowych, większość z balkonami lub loggiami.W ofercie mieszkania standardowo wyposażone w instalacje znacznie ograniczające zużycie energii, co oznacza niższe koszty utrzymania:• w każdym mieszkaniu rekuperator – przede wszystkim zapewnia wysoki odzysk ciepła, ale także świeże i przefiltrowane powietrze bez smogu i pyłków• kolektory słoneczne – ogrzewają wodę przez co zmniejszają zużycie gazu i obniżają koszty c.o. i c.w. dla wszystkich mieszkańców• instalacja fotowoltaiczna - zamienia energię słoneczną na darmowy prąd zużywany do obsługi części wspólnych budynku m.in. do oświetlenia klatki schodowej i garażu, obsługi windy i bram garażowych.Ponadto świetne okna o wysokiej izolacyjności i akustyce oraz bardzo dobrze docieplony budynek.Dodatkowe atuty inwestycjiDlaczego warto tu kupić mieszkanie:• Ogólnodostępny dla mieszkańców wewnętrzny ogród• Metraże od 26 m2 do 65 m2 z bardzo dobrze rozplanowaną przestrzenią mieszkalną• Niższe rachunki = energooszczędne technologie (rekuperacja, kolektory słoneczne, fotowoltaika, ciepłe okna, dobra izolacja)• Ciche mieszkania - okna i drzwi do mieszkań o podwyższonej akustyce• Świeże powietrze przy zamkniętych oknach - tak działa rekuperacja• Mieszkania dla alergików - powietrze przefiltrowane przez rekuperator• Cichobieżna winda i wideodomofony• Dwupoziomowy garaż - poziomy -1 i 0• Estetycznie zaprojektowane i wykończone klatki schodowe• Duże komórki lokatorskie - od 2 do prawie 4 m2• Miejsce na wózki i rowery dla mieszkańców• Bez lokali usługowych na parterze.• Ciekawa i nowoczesna architektura budynku• Możliwość wykończenia mieszkań pod klucz• Dogodna komunikacja miejska - blisko tramwaje i autobusy - 15 min. do centrum Warszawy• Własność gruntuW ofercie również bezpłatne Doradztwo Kredytowe z indywidualnymi promocjami dla Klientów realizowane przez NOTUS Finanse S.A.

Inwestycja Grochowska 107 znajduje się na Gocławku, ul Grochowska 107 (6.5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera CPM Development sp. z o.o..

Inwestycja Grochowska 107 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Grochowska 107 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 26 do 66 metrów kwadratowych w cenie od 8 838 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper CPM Development sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, videodomofon, własna kotłownia, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Grochowska 107

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Grochowska 107 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Grochowska 107 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żółkiewskiego 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Grochowska 107 znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 179 „Pozytywka" w odległości 160 m, MAMAYA w odległości 210 m, Niepubliczna Policealna Szkoła Artystyczna "Akademia Filmu i Telewizji" w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Grochowska 107 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatolog SuperNova w odległości 450 m, Reh-Medica w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Grochowska 107 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Meble Kuchenne, w odległości 140 m znajduje się Piekarnia, w odległości 230 m znajduje się Targowisko na Szembeka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Grochowska 107 w odległości 320 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.07.2019

Data aktualizacji: 02.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie