Villa Jaśkowa Dolina etap II

14 zdjęć

Villa Jaśkowa Dolina etap II

Oddanie

Termin oddania

4 kw. 2023

Ilość pokoi

Ilość pokoi

2 pokoje

Metraż

Metraż

45,79 m²

Piętro

Piętro

1 piętro

Dodatkowe

Powierzchnie dodatkowe

Balkon

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

od 260 do 280 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

5.A.13

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Komórki lokatorskie

dostępne

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Udogodnienia

plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, videodomofon, wózkarnia

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, staw, morze
Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

5 000 zł zwrotnej opłaty rezerwacyjnej

Zabezpieczenie środków

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Autobusowy - 130 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

8 placówek edukacyjnych, 1 kawiarnia lub restauracja, 8 obiektów sportowych, 2 place zabaw, 1 sklep

Osiedle ma dobry dostęp do infrastruktury społecznej (szkoły, przedszkola) i środków komunikacji publicznej. Najbliższy przystanek znajduje się tuż przy działce i w ok. 25 minut można z niego dotrzeć do centrum miasta. Dworzec kolejowy Gdańsk Wrzeszcz dzielą od osiedla 2 km, a Galerię Morena – 2,3 km. Lokalizacja w pobliżu ulic Jaśkowej Doliny i Rakoczego umożliwia dojazd samochodem do innych dzielnic Gdańska i dróg wylotowych. Lokalizacja, sąsiedztwo, komunikacja: • Ulica Jaśkowa Dolina. • Wyjątkowe otoczenie – w otulinie Parku Jaśkowej Doliny – zapewni duży poziom komfortu i spokoju. • Na terenie dzielnicy Wrzeszcz – największej dzielnicy Gdańska, z doskonałym zapleczem handlowym, usługowym, kulturalnym. • W pobliżu wyższych uczelni – Politechnika Gdańska i Akademia Medyczna. • Najbliższy przystanek autobusowy „Strzelnica” znajduje się tuż przy samej działce i obsługuje 4 linie autobusowe i 1 nocną. • 25 minut drogi komunikacją do Centrum. • Łatwy dostęp do stacji kolejowych: Gdańsk Wrzeszcz (2 km) i PKM Gdańsk Brętowo. • W niewielkiej odległości – do 10 minut piechotą: supermarket, siłownia, przedszkole, liceum ogólnokształcące, restauracje. • 4 min. samochodem (1,8 km) od Galerii Morena, a w niej: sklepy, restauracje, plac zabaw, siłownia i kino. • Łatwy dostęp do ulicy Jaśkowej Doliny i Rakoczego umożliwia dojazd samochodem do innych dzielnic i dróg wylotowych.

Gdańsk to miasto o powierzchni 261 km. kw. Z liczbą ludności 462 tysiące mieszkańców, położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z dzielnic Żabia, Oliwa, Zaspa, Brzeźno, Nowy Port, Ujeścisko i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski, Muzeum Narodowe a ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 45,8 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Villa Jaśkowa Dolina etap II w Gdańsku, ul. Jaśkowa Dolina (4.1 km od centrum Gdańska).

Inwestycja jest realizowana przez Cordia Polska.

Cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 118 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostają 82 oferty o powierzchni od 34 do 131 m².

W budynkach jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Villa Jaśkowa Dolina etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 5.A.13 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców Cordia Polska przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkowe

Balkon

Tylko teraz preferencyjny harmonogram płatności!

20% płatności po podpisaniu umowy, pozostałe 80% dopiero przed odbiorem mieszkania (pula mieszkań ograniczona).

Notarialna gwarancja ceny

Nie ryzykuj wzrostu cen! Podpisując umowę deweloperską z CORDIA Polska masz pewność stałej ceny, tzn. że cena nabywanego mieszkania nie ulegnie już zmianie, nawet jeśli jego budowa dopiero się rozpoczyna.

Villa Jaśkowa Dolina, ósmy projekt Cordia w Polsce, powstaje w otulinie Parku Jaśkowej Doliny – jednego z najbardziej atrakcyjnych terenów zielonych w mieście. W ramach realizacji drugiego etapu osiedla powstaną 4 budynki, w których znajdzie się łącznie 118 mieszkań o metrażach od 34 do 131 mkw.

Villa Jaśkowa Dolina doskonale wpisuje się w charakter dzielnicy, znanej z historycznej, willowej zabudowy z końca XIX i początku XX wieku. Na przytulny, kameralny charakter osiedla składają się zielone otoczenie, niska zabudowa sięgająca maksymalnie czterech pięter, a także elewacja z mineralnych płytek klinkierowych, które zapewniają ciepły i naturalny wygląd budynków. Przestrzeń pomiędzy budynkami wypełni 4500 mkw. zielonego ogrodu, w którym znajdzie się miejsce dla 50 różnych gatunków roślin, a także ekologicznych ogrodów deszczowych dla lepszej retencji wody. Przewidziano strefę rekreacji z leżakami, hamakami i biblioteką ogrodową. Dzieci będą miały do dyspozycji place zabaw, a dorośli – siłownię plenerową.

Zalety osiedla:

• Niska, kameralna zabudowa do 4 pięter.

• Elewacja: mineralne płytki klinkierowe typu ELASTOLITH – ciepły, trwały i naturalny wygląd budynków.

• Wszystkie mieszkania na piętrach posiadają przestronne balkony.

• Mieszkania na parterze z ogródkami o pow. do 200 m2.

• Wszystkie mieszkania wyposażone w wideodomofony.

• Eleganckie, wysokiej jakości wykończenie części wspólnych, m.in. stylowe tapety na ścianach.

• Pomieszczenia na rowery/wózkarnie, boxy rowerowe i komórki lokatorskie.

• Garaż podziemny.

• Miejsca parkingowe z możliwością ładowania samochodów elektrycznych.

• Balkony od strony ulicy Jaśkowa Dolina ze szklaną zabudową systemową typu Lumon – zapewniające wyciszenie mieszkania oraz zabezpieczenie balkonu przed czynnikami atmosferycznymi.

• Budynek dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych: wydzielone miejsca parkingowe, cichobieżne windy bezprogowe, łatwy dostęp do klatek schodowych i śmietników. Dodatkowo na parterze każdego budynku występuje jedno mieszkanie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

• Na ostatnich piętrach apartamenty z antresolą.

• Miejsca rekreacji i wypoczynku oraz place zabaw dla różnych grup wiekowych zawierające elementy takie jak: urządzenia sportowe, altany drewniane, hamaki, ławki, stojaki rowerowe.

• Zróżnicowana zieleń na terenie inwestycji: ponad 50 gatunków roślin.

• Rozwiązania przyjazne zwierzętom takie jak: budki lęgowe dla jeżyków, hotele dla owadów, poidełka.

• Biblioteka ogrodowa – miejsce sprzyjające sąsiedzkiej integracji.

• Ogrody deszczowe – lepsza retencja wody na terenie osiedla.

W listopadzie 2021 r. osiedle Villa Jaśkowa Dolina otrzymało prestiżową nagrodę CIJ Awards Poland w kategorii Best Upcoming Residential Development. CIJ Awards to najdłużej odbywający się w Polsce konkurs w dziedzinie nieruchomości, którego celem jest wyróżnianie najbardziej inspirujących i nowatorskich projektów oraz firm działających w branży. Osiedle dostrzeżone i docenione przez profesjonalistów jest zapowiedzią zadowolenia jego przyszłych mieszkańców.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Villa Jaśkowa Dolina etap II, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 30 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 01.06.2021
Data aktualizacji: 04.10.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Artykuły powiązane:

Inwestycje w pobliżu w Gdańsku

Oferty w Gdańsku

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: