Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 32,2 m2

Nieruchomość sprzedawana bezpośrednio przez Cordia Polska

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Cena: 360 723 zł brutto

Rezerwacja

 • Powierzchnia

  32,2 m2

 • Pokoje

  1

 • Piętro

  2

 • Termin oddania

  3 kw. 2020

 • Zobacz rzut
Oznaczenie: 18
Liczba kondygnacji: 1 poziom
Pokoje: 1 pokój
Powierzchnia: 32,15 m2
Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Kuchnia: informacja u dewelopera.
Łazienki: 1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń: od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro: 2 piętro
Miejsca postojowe: dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne.
Komórka lokatorska: dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.
Opis płatności: informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji: informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków: Informacja u dewelopera.
Inwestycja: mieszkanie znajduje się w inwestycji Lotniczówka, w której dostępne są jeszcze 3 podobne oferty.

Opis oferty

Nowe 1 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 32,2 m2 znajduje się w nowo budowanej inwestycji mieszkaniowej Lotniczówka przy ul. Życzkowskiego 5 na Czyżynach (3,8 km od centrum Krakowa). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Cordia Polska.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 67 nowych mieszkań , na sprzedaż pozostaje 56 o powierzchni od 32 do 92 m2, w budynku jest od 5 do 6 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne. Inwestycja Lotniczówka jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 18 znajduje się na 2 piętrze, jest 1-poziomowe, a pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Cordia Polska przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 360 723 zł (11 220 zł/m2) .

Komfort i kameralność – odkryj nową jakość życia

Lotniczówka jest miejscem stworzonym dla wszystkich, którzy poszukują kameralnej ale jednocześnie nowoczesnej i świetnie skomunikowanej przestrzeni do życia. Osiedle złożone z jednego, niskiego budynku, liczącego jedynie 67 mieszkań o metrażach od 31 do 92 m2 jest miejscem, w którym każdy przyszły mieszkaniec odnajdzie swój azyl, bez rezygnacji z udogodnień i atrakcji, które oferuje wielkie miasto.

Doskonała lokalizacja

Ulica Życzkowskiego położona jest w dynamicznie rozwijającej się północno-wschodniej części Krakowa, w pobliżu Parku Lotników Polskich i z łatwym dostępem do głównych arterii komunikacyjnych miasta – Al. Jana Pawła II, ul. Mogilskiej, Al. Pokoju. Doskonała komunikacja z centrum – samochodem (tylko 12 min.) lub tramwajem (7 przystanków) zajmuje dojazd do Rynku Głównego. Ta wyjątkowa lokalizacja pozwala na zaspokojenie wszystkich życiowych potrzeb zarówno singli, młodych małżeństw, jak i całych rodzin. Wszędzie blisko – szybko i bez problemu można dostać się do centrów handlowych – CH M1 i CH Serenada oraz położonych w pobliżu kilku przedszkoli i szkoły podstawowej. Przystanek tramwajowy linii 5, 9, 10, 52 i 73 znajduje się w odległości tylko 2 minut piechotą od budynku Lotniczówki.

Spędzaj aktywnie swój wolny czas

Przyszli mieszkańcy Lotniczówki, jak sama nazwa wskazuje, będą mogli korzystać z zalet życia w odległości kilkuminutowego spaceru od największego parku w Krakowie – Parku Lotników Polskich, który zapewnia nieograniczone możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu, co czyni ten projekt wyjątkowym w skali całego miasta. Warto wspomnieć o pozostałych miejscach rekreacji – Stadionie lekkoatletycznym AWF, kortach tenisowych, licznych ścieżkach rowerowych oraz stacji rowerów miejskich Wawelo zlokalizowanej tylko 150 m od budynku. W bezpośrednim sąsiedztwie Lotniczówki znajdują się także centra biznesowe, medyczne oraz wyższe uczelnie (Akademia Wychowania Fizycznego, Politechnika Krakowska, Wyższa Szkoła Europejska) – tak łatwy dostęp do pracy czy uczelni to komfort, na który teraz możesz sobie pozwolić.

Uczelnia czy biuro? Z Lotniczówki wszędzie masz blisko

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się także centra biznesowe, szkoleniowo-konferencyjne czy medyczne, a także wyższe uczelnie (Akademia Wychowania Fizycznego, Politechnika Krakowska – Wydział Mechaniczny, Wyższa Szkoła Europejska, Instytut Inżynierii Materiałowej) – tak wygodny dostęp do pracy czy uczelni to źródło komfortu, na który teraz możesz sobie pozwolić.

Apartamenty dla wymagających

Lotniczówkę cechuje nowoczesna, elegancka architektura i ponadczasowy design. Wysoki standard wykonania z dbałością o najmniejszy szczegół gwarantuje trwałość i wyjątkową estetykę osiedla. Mineralne płytki klinkierowe pokrywające elewację zapewniają ciepły i naturalny wygląd budynku. Wszystkie mieszkania wyposażone są w duże okna oraz szerokie balkony, co czyni je dobrze doświetlonymi i komfortowymi. Na najwyższym piętrze znajdują się apartamenty z rozległymi tarasami zapewniającymi niezwykły widok na park. Parter przeznaczony jest na lokale usługowe, co uzupełnia budynek o własną, łatwo dostępną dla mieszkańców infrastrukturę. Budynek wyposażony jest w dwie windy oraz garaż podziemny z szerokimi miejscami postojowymi, a także stacjami ładowania dla samochodów elektrycznych.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Lotniczówka, w której dostępne są w sprzedaży jeszcze 3 podobne nowe mieszkania .

Opłaty administracyjne związane z nabyciem oferty

Podatek od czynności cywilnoprawnych

0 zł

Maksymalna taksa notarialna

2 721 zł

Koszty wypisów z aktu notarialnego

200 zł

Założenie księgi wieczystej

60 zł

Wpis własności do księgi wieczystej

200 zł

Wpis hipoteki

200 zł

Lokalizacja inwestycji Lotniczówka

Lokalizacja i sąsiedztwo
• Bardzo dynamicznie rozwijająca się pn-wsch część Krakowa
• Tylko 5 km do Rynku Głównego (12 min. samochodem, 7 przystanków tramwajem)
• Sąsiedztwo wyższych uczelni:
W bezpośrednim sądziedztwie:
o Akademia Wychowania Fizycznego
o Politechnika Krakowska (Wydział Mechaniczny)
o Wyższa Szkoła Europejska
W bliskiej odległości:
• Uniwersytet Ekonomiczny

• Sąsiedztwo centrów biurowych i usługowych:
o Centrum szkoleniowo-konferencyjne Comarch albo ogólniej – liczne centra biznesowe (biura firmy Comarch – 3000 pracowników, budynek biurowy Avia – 2000 pracowników)
o Centra Medyczne
• Bliskość, Centrum Handlowe M1, CH Serenada, Cinema City, Decatlon.
• W otoczeniu Parku Lotników Polskich (największy park w Krakowie), Muzeum Lotnictwa Polskiego, Ogród Doświadczeń S. Lema, Stadion lekkoatletyczny AWF, korty tenisowe > aktywne spędzanie wolnego czasu, rekreacja i wypoczynek na wyciągnięcie ręki
• Tauron Arena
• Liczne ścieżki rowerowe
• Infrastruktura społeczna:
o kilka przedszkoli
o Szkoła podstawowa

Komunikacja
• Doskonała komunikacja:
o Bliskość głównych arterii komunikacyjnych miasta m.in. – al. Jana Pawła, ul. Mogilska, al. Pokoju,
o Bliskość środków komunikacji:
 Autobusy: 129, 178, 478, 664
 2 min. piechotą do przystanku tramwajowego: 5, 9, 10, 52, 73, (7 przystanków tramwajem do Rynku Głównego)
• Stacja Wavelo – rowery miejskie tylko 150 m od budynku

Czyżyny, czyli dzielnica XIV Krakowa leży w centralnej części miasta i zajmuje powierzchnię 1225,68 ha. Mieszka w niej 26 699 osób. Jest to jedna z bardziej zindustrializowanych części miasta. Znajduje się tu m.in. Elektrociepłownia Kraków i Krakowski Park Technologiczny. Początkowo krajobraz Czyżyn miał charakter stricte przemysłowy, jednak w latach 70-tych i 80-tych XXw. zaczęły powstawać także osiedla mieszkaniowe dla pracowników pobliskich zakładów. Z czasem zostały one odnowione, a zabudowa jest w ostatnich latach uzupełniana kolejnymi nieruchomościami pełniącymi funkcję mieszkalną. Zadbano również o rozbudowę infrastruktury społecznej w postaci m.in. przedszkoli i szkół. W dzielnicy znajduje się także krakowska Akademia Wychowania Fizycznego. Na Czyżynach bez problemu znajdziemy tereny zielone. Poza działkami, mamy tu Lasek Łęgowski i 60-hektarowy Park Lotników Polskich będący drugim, co do wielkości parkiem w mieście. W dzielnicy mieści się także Muzeum Lotnictwa Polskiego. Ze względu na swoje znaczenie przemysłowe, Czyżyny są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Biegnie przez nie także droga krajowa i droga wojewódzka.

Komunikacja

Czyżyny mają bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Krakowa. Regularnie odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Dodatkowo biegnie tędy droga wojewódzka nr. 776, a północną granicę dzielnicy stanowi droga krajowa nr. 79. W odległości 450 metrów od inwestycji Lotniczówka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: AWF.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Lotniczówka znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "MISIE FILIPISIE" w odległości 300 m, Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w odległości 750 m, Szkoła Podstawowa nr 114 w odległości 800 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m IMED24 S.A., w odległości 950 m VITA-MAX. APTEKA, w odległości 1 200 m ANEMED SP. Z O.O. NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: BANK PEKAO S.A. BANKOMAT w odległości 600 m, EURONET. BANKOMAT w odległości 800 m, AP Kraków w odległości 850 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Basen Comarch w odległości 350 m, POLITECHNIKA KRAKOWSKA w odległości 350 m, Klub Sportowy Sparta Kraków w odległości 750 m.

Data publikacji: 27 marca 2019 16:13

Data aktualizacji: 12 czerwca 2019 09:34

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiadom o zmianach w rezerwacji

Cordia Polska

Cordia Polska

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Cordia Polska
  +48 12 ...

  Umów spotkanie

  Lotniczówka

  adres biura sprzedaży

  Al. Pokoju 1 31-548 Kraków

  Wybierz datę

  • wtorek

   16

   lipca

  • środa

   17

   lipca

  • czwartek

   18

   lipca

  Zaproponuj inny termin

  Wiadomości powiązane z Cordia Polska

  Cordia: trzy inwestycje w realizacji. Od pozwolenia na budowę do pozwolenia na użytkowanie.

  Cordia: trzy inwestycje w realizacji. Od pozwolenia na budowę do pozwolenia na użytkowanie.

  Ofensywa Cordii. To już rekordowy rok dla firmy

  Ofensywa Cordii. To już rekordowy rok dla firmy

  Nowa działka Cordii Polska

  Nowa działka Cordii Polska